Зворотній звязок

Trans Star не тільки перевозить вантажі, він ще привозить радість у будинки тим, хто її потребує!

Альтернативное название

У свята як ніколи потрібно дбати не лише про рідних та близьких, а й про всіх, хто перебуває у непростій ситуації. Особливо якщо це діти. Адже їх не питали, коли вторгалися з війною в їхні будинки та сім’ї. Коли позбавляли права на щасливе дитинство та гідну освіту. Діти, які живуть у районах, де не припиняється антитерористична операція, особливо гостро відчувають усі поневіряння, які випали на їхню долю.

Громадська організація «Пролісок», яка збирає та доставляє гуманітарну допомогу мирному населенню до зон збройного конфлікту, вирішила порадувати дітей Луганської області у передноворічне свято. До Дня Миколи Чудотворця фонд «Пролісок» організував збір подарунків: іграшок, книг, теплих речей та солодощів. Компанія Транс Стар та учасники Young Business Club Валентин Чернявський та Владислав Медведєв активно приєдналися до поїздки, допомагали влаштувати для дітей виставу, а керівник компанії Артем Мухоян переодягся у святого Миколая, щоб порадувати їх. Окремою складністю стало подолання маршруту, адже дороги в цьому районі у жахливому стані, а сувора та снігова зима цього року лише додала неприємностей.

Діти прифронтових районів, особливо молодшого шкільного віку, потребують тепла та турботи, оскільки більшість із них практично не знають мирного життя. Вони звикли до перестрілок, вибухів, до смерті та розрухи. Перед «Проліском» та компанією Транс Стар стояло завдання створити справжнє диво для цих дітей.

Всі учасники акції зазнали непередаваних відчуттів, бачачи цих дітей, таких буденних у своєму ставленні до війни. Викликати у них посмішку — це вже величезна винагорода за виконану роботу.

Фонд «Пролісок» уже не перший рік підтримує мирних мешканців у зоні конфлікту. Він допомагає їм грошима, продуктами, одягом. Бере участь у реабілітації поранених і надає психологічну допомогу всім, хто її потребує. Місія фонду — полегшити життя в умовах війни і подбає про незахищені верстви населення.

Серед потреб фонду завжди актуальні: матеріальні засоби, горючі матеріали, теплий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки, продукти.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує, покращити якість життя в непростих умовах безперервного військового конфлікту і принести на цю територію хоч трохи радості та втіхи.

У період свята жителі військових районів особливо вразливі та потребують підтримки. Адже за такої снігової погоди у важкодоступні райони складно доставити найнеобхідніше. Діти бачили так багато горя, незаслужених образ та особистих трагедій. Багато хто з них не вірить людям і не знає, що таке радість та любов. Подарувати їм частинку любові та турботи, принести свято у серця та душі – ось головна місія всіх, хто долучився до цієї акції.

Бажаємо висловити велику подяку О.О. «Пролісок» за таку нелегку працю. Так мало небайдужих людей зараз лишилося.

Дізнатися про роботу фонду докладніше можна за посиланням: Proliska.org, а для користувачів Facebook всі дані доступні на сторінці: https://www.facebook.com/proliskamission