Зворотній звязок

Швидка доставка вантажів зі складів по мережах магазинів в Харкові

Альтернативное название

Ви займаєтеся логістикою товарів в магазині або мережі магазинів в місті Харкові та області?

Тоді стаття про ефективну доставку вантажів зі складу в місцеві магазини може вас зацікавити.

За стандартом логістичних послуг в сучасному світі товари від виробника потрапляють на Розподільні центри або склади, а вже звідти доставляються дрібними партіями в торгові мережі і магазини. Поставки продукції виконують строго за графіком.

Для перевезення товарів зі складу використовують автомобілі 2-х, 5-ти або до 20 тонн в якості збірних вантажів. Товари народного споживання, косметику або продукти харчування вантажать на палети. Мінімальне замовлення на доставку – від 1 палети.

Ціна на вантажоперевезення зі складу в магазини зазвичай фіксована, завдяки регулярному характеру послуги. Точну вартість доставки в вашому конкретному випадку для вас підрахує і озвучить наш менеджер.

Автотранспортна фірма Транс Стар пропонує вантажоперевезення зі складу в магазини Харкова і області швидко, вчасно і за кращою ціною на ринку автоперевезень. Маємо великий досвід роботи за даним напрямком.

Наші фахівці прокладуть оптимальний маршрут для вашого замовлення, допоможуть з документами на вантаж і будуть готові відстежувати ваші вантажоперевезення в реальному часі.

Консультації по телефону за вашою заявкою безкоштовні. Зв’язатися з нами можна за телефонами або через контактну форму на сайті компанії.