Зворотній звязок

Перевезення будь-яких товарів по Києву і області з РЦ

Альтернативное название

Якщо ви займаєтеся поставками товарів по Києву і області, вас напевно зацікавить ефективні технології вантажоперевезення від розподільчих центрів в торгові мережі столиці.

З РЦ, розташованих у ключових обласних центрів до супермаркетів доставляють все: від продуктів харчування до косметичних засобів і товарів для будинку.

Як це працює?

Будь-які товари з виробництв потрапляють в РЦ, а звідти маленькими партіями доставляють безпосередньо в магазин. Товари при вантажоперевезення розташовують на палетах і перевозять як збірні вантажі.
Всі поставки з РЦ в магазини торговельних мереж Києва відбуваються за встановленими графіками і узгодженим маршрутами.

Автотранспортна фірма ТрансСтар забезпечує надійне виконання вантажоперевезення при дотриманні температурних умов, санітарних норм і тимчасових рамок. У нас є позитивний вантажоперевезень від РЦ в магазини. Забезпечуємо ефективний контроль за вашою доставці від маршруту проходження вантажу, навантаження-розвантаження, збору супровідної документації та постійного зв’язку з водієм.

Вантажоперевезення від РЦ в магазин по Києву можна звертатися за телефонами. Вартість і графіки поставки обговорюються при прийомі заявки. Також можна заповнити онлайн форму на сайті і ми передзвонимо вам найближчим часом.