Зворотній звязок

Послуги з перевезення вантажів від розподільчих центрів в мережі супермаркетів Харкова і Дніпра

Альтернативное название

Доставка товарів від РЦ в локальні і національні мережі рітейлу актуальна завжди і при різних життєвих умовах.

Мережі супермаркетів великих обласних центрів, Харкова і Дніпра потребують регулярних і своєчасних вантажоперевезеннях від Розподільчих центрів в магазини. Стаття про те, як успішно налагодити поставки за допомогою компанії Транс Стар.

Для перевезення товарів з РЦ в торгові мережі необхідно строго дотримуватися графіка поставки у будь-яких будь-які національні та місцеві роздрібні мережі і магазини. Поставки виконують малими регулярними партіями. Автотранспортна фірма ТрансСтар працює з більшістю великих мереж рітейлу по всій Україн, особливо в регіонах розташування РЦ: в Києві, Дніпрі та Харкові. Це дозволяє ефективно доставляти продукти харчування, товари для супермаркетів, косметичну продукцію точно в строк. При перевезеннях з РЦ в магазин використовують, як правило, авто від 2 тонн, а іноді і рефрижераторні перевезення.

Вибір авто залежить від необхідних температурних умов при доставці продукції. Фірма Транс Стар володіє різноманітним автопарком, щоб виконати будь-яку вантажоперевезення від РЦ в торгові мережі. Доставка здійснюється в складі збірних вантажів необхідно гарантувати правильно оформлені документи на кожен вантаж.

Доставка з РЦ в торгові мережі по всій Україні повинне відбуватись строго за графіком, затвердженим для кожного найменування товару.

Три кити успішної доставки:

  • Виконання термінів доставки.
  • Дотримання санітарних норм.
  • Наявність правильно оформлених супровідних документів.

Щоб налагодити якісну доставку будь-яких товарів для торговельних мереж від РЦ, рекомендується вибрати надійного автоперевозщіка з достатньою кількістю авто, в технічно справному стані, які на постійній основі доставляють товари в регіонах розташування РЦ і у віддалені торгові точки.

Автотранспортна компанія повинна мати досвід доставки різноманітної продукції для супермаркетів, щоб виконувати всі існуючі санітарно-гігієнічні норми.

Як правило, ціна вантажоперевезення від РЦ в торговельну мережу є фіксованою і визначається обсягом самої поставки. Вартість вантажоперевезення необхідно стверджувати з менеджером автоперевізника.

Доставка з РЦ в торгові мережі-це комплексна логістична послуга:
від прокладання оптимального маршруту проходження вантажу, безпосередньо навантаження-розвантаження і переміщення партії товару від Рц в магазин.

Звертайтеся в фірму ТрансСтар за детальною консультацією з доставки з РЦ в торгові мережі. Зв’яжіться з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті компанії.