Зворотній звязок

Розвозка будь-яких товарів по мережах продовольчих магазинів в Києві

Альтернативное название

Ви постачальник продуктів харчування і продовольчих товарів в торгові мережі і магазини Києва та області?

Стаття розповість як грамотно організувати розвезення будь-яких товарів по мережах продовольчих магазинів в Києві на прикладі логістичних послуг від компанії Транс Стар.

За сучасними стандартами продукція доставляється з РЦ або розподільних центрів в торгові мережі і магазини.

Доставка по регіону Київ і Київська область виробляється від РЦ в Києві. Далі продукти харчування, косметика і товари для будинку доставляються з РЦ в супермаркети за фіксованим графіком і маленькими партіями.

Фірма Транс Стар працює з усіма найбільшими і локальними торговими мережами по регулярної доставки товарів з РЦ. Для цього використовується стандартні авто до 20 тонн і рефрижератори. Прокладені зручні логістичні маршрути в регіоні для успішної регулярної доставки продукції в супермаркети в складі збірних вантажів. Досвідчені водії-експедитори стежать за навантаженням-розвантаженням і точним дотриманням графіка самої поставки товару в торговельну точку. Всі поставки фірми Транс Стар виконуються при строгому дотриманні сучасних санітарних норм.

Ціна поставки формується завдяки її регулярності і обсягом. Розрахунок тарифу виконає для вас наш менеджер при первинному зверненні по телефону.

Якщо вам необхідна послуга доставки продукції з РЦ в супермаркети в Києві і Київській області, звертайтеся тільки в перевірені автотранспортні компанії з надійною репутацією і власним різноманітним автопарком.

Це допоможе ефективно налагодити і відстежувати процеси автоперевезення від РЦ до всіх точок торгівлі в режимі реального часу. Фірма-автоперевозщік повинна мати досвід доставки збірних вантажів і досвідчених менеджерів-логістів, які здатні прокладати робочі маршрути для ефективної поставки в супермаркети. Ми гарантуємо суворе дотримання графіків доставки в усі торгові точки по маршруту, а також дотримуємося всіх існуючих санітарних норм при доставці товарів.

Щоб обговорити умови вашої доставки від РЦ Києва в торгові мережі, передзвоніть менеджеру по телефону і узгодьте всі деталі співпраці з вашою заявкою.