Зворотній звязок

Перевезення косметичних і продовольчих товарів з виробництва до Розподільних центрів

Альтернативное название

Кожному виробнику, оптовика і постачальнику рітейлу необхідне перевезення косметичних і продовольчих товарів з виробництва до Розподільних центрів або РЦ по всій Україні. Доставка продукції в РЦ – золотий стандарт в сучасній логістиці. Зі статті можна дізнатися про механізми і нюансах вантажоперевезення від виробництва до РЦ в Україні.

Що таке РЦ?

РЦ – це Розподільні центри, спеціальні склади, куди надходить продукція з різних виробництв, а потім розподіляється малими партіями від 1 палети і за графіком доставляється в торгові мережі місцевого та національного значення. В Україні РЦ працюють в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та у Львові.

Умови доставки від виробника в РЦ

Вантажоперевезення товарів народного споживання, продуктів харчування, косметики та інших найменувань, які можна купити в супермаркеті здійснює фірма-перевізник за договором з виробником. Поставки товару в РЦ відбуваються регулярно, в якості самостійної партії або як збірні вантажі.

Автоперевезення вантажів виконується зусиллями автопарку компанії, наприклад, фірми ТрансСтар. Це дозволяє використовувати автомобілі від 2-х тонн до 20 тонн, при необхідності задіяти рефрижератори.

Тарифи на подібну доставку, як правило, фіксовані і залежать від відстані, обсягів, графіка і наявності особливих умов перевезення. Ціна вантажоперевезення обговорюється при першій консультації по телефону.

Нюанси доставки косметики в РЦ

Косметичні продукти доставляють як зазвичай і при дотриманні особливого температурного режиму. Перевізник гарантує, що доставка відбувається згідно всіх санітарних норм.

Як доставляють продукти харчування в РЦ?

Продукти харчування в РЦ доставляють як тентовими авто, так і рефрижераторами. Вантаж упаковується на палети частіше перевозиться як збірна доставка. У РЦ вантажу дається спеціально виділене вікно. Водій може дати зворотний зв’язок з доставки.

Необхідно дотримуватися точний графік вантажоперевезення і перевіряти наявність усіх документів на вантаж.

Таким чином, для перевезення продуктів харчування та косметичних засобів від виробництва в РЦ необхідно наймати досвідчені компанії з різноманітним автопарком і солідною репутацією на ринку автоперевезень.