Зворотній звязок

Доставка підручників і посібників логістичною компанією ТОВ «ТРАНС СТАР»

Альтернативное название

ТОВ «ТРАНС СТАР» – компанія, що динамічно розвивається. За період своєї роботи напрацювала чималий досвід доставки різних вантажів, територією України та ближнього  та дальнього зарубіжжя. Замовниками послуг  товариства є як великі потужні компанії  України так і невеликі структури, а також  фізичні особи-підприємці.

Команда  ТОВ «ТРАНС СТАР» надаючи послуги Замовникам, відповідально ставиться до кожного та намагається виконати будь які  завдання якісно та вчасно, що підтверджується постійним ростом кількості наших клієнтів.

У 2020 році  товариство створило відділ тендерних закупівель, що дало можливість приймати участь у державних та комерційних закупівлях у системі «ProZorro».

Фахівці відділу тендерних закупівель підготували та подали документи для участі у більш ніж десяти допорогових закупівлях та відкритих торгах.

За результатами аукціону ТОВ «ТРАНС СТАР» уклало договір послуг з доставки підручників і посібників, виданих за кошти державного бюджету України з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Відповідно до договору, було доставлено більше двох мільйонів підручників для учнів 3-х, 6-х, 7-х класів. Команда товариства відповідально підійшла до виконання взятих на себе зобов’язань і в такі непрості часи вчасно доставила підручники для учнів восьми регіонів України, зекономивши при цьому кошти державного бюджету.

Працівники товариства постійно розширюють коло своїх партнерів і клієнтів, надаючи їм якісні та кваліфіковані послуги.