Зворотній звязок

Евакуація автомобілів з країн Європи: що потрібно знати?

Альтернативное название

Якщо вам знадобились послуги евакуатора по Європі чи просто цікаво дізнатися, як це працює, продовжуйте читати цю статтю.

Якщо ваше авто чи будь-який інший транспортний засіб потребує переміщення країнами Європи або з Європи до України, зверніться до компанії ТрансСтар.

Тут вам запропонують такі послуги:

Міжнародні перевезення евакуатором-автовозом дозволяють доставити одночасно декілька автомобілів. Це, як правило, авто, що потребує подальшого ремонту й сервісного обслуговування в Україні. Однак іноді послуга автовозу затребувана й для перевезення нових автомобілів.

При виконанні послуги евакуатора лафет транспортує одне авто або одиницю транспорту, а також спецтехніки. Вид лафета й кріплення для нього підбирають безпосередньо під транспортний засіб.

Евакуація авто з Європи на лафеті чи автовозом від нашої компанії можлива на сьогодні з майже десятка країн ЄС в Україну, за індивідуальним замовленням клієнтів.

Фірма ТрансСтар пропонує безпечну послугу евакуатора по Європі з урахуванням законів та нормативних актів кожної країни слідування транспортного засобу.

Допомагаємо при підготовці повного пакету документів й гарантуємо дотримання всіх розпоряджень щодо обладнання, автовоза, евакуатора з лафетом.

Розрахунок ціни за міжнародні перевезення евакуатором-автовозом й послуги евакуатора-лафета проводять виходячи з відстані й розмірів об’єкта, що перевозиться. Логістику прокладають індивідуально, з урахуванням особливостей та габаритів, а також місцевої дорожньої ситуації.

Послуги міжнародного евакуатора є спеціалізацією нашої компанії. Виконуємо регулярні автоперевезення з Європи в Україну. Це дозволяє грамотно планувати логістику й змушує неухильно дотримуватися всіх технічних вимог до автопарку.

Для евакуатора з Європи в Україну та Європою працюють досвідчені водії та логісти, які відстежують всі переміщення в режимі реального часу.

Щоб обговорити та замовити будь-які послуги евакуатора, зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону для зв’язку, заповнивши онлайн-форму на сайті компанії.