Зворотній звязок

Доставка транспорту з Європи на лафеті: що це?

Альтернативное название

Ви шукаєте варіанти перевезення транспортного засобу з Європи безпечно й без зайвої мороки? Доручіть це завдання спеціалістам автотранспортної компанії ТрансСтар.

Якщо вам необхідно здійснити провезення транспортного засобу на лафеті  з Німеччини, наші експерти підберуть правильне обладнання  та  кріплення, упорядкують оптимальну логістику й запропонують досвідчених водіїв-міжнародників.

Давайте докладніше розберемо, що ж таке перевезення авто на лафеті.

Лафет – вид спеціально обладнаного причепа для перевезення авто чи механізмів будь-яких габаритів, що через різні причини не можуть їхати самостійно.

Перевезення транспорту на лафеті з Європи – спеціальна послуга від компанії  ТрансСтар. В автопарку підприємства є різноманітні причепи й крепіжне обладнання під будь-які розміри транспортного засобу – від мотоцикла до спеціалізованої будівельної техніки. Все обладнання для провезення транспортного засобу на лафеті з Німеччини відповідає міжнародним нормам й вимогам країни прямування.

Переваги доставки авто з Німеччини на лафеті:

  • Адресне вантажоперевезення за індивідуальним замовленням.
  • Безпечне та надійне вантаження-розвантаження й доставка за всіма правилами.
  • Чесна ціна вантажоперевезення на лафеті.
  • Перевезення з Німеччини, Польщі, Італії, Франції, Бельгії, Швейцарії та інших країн ЄС.

Перевезення авто на лафеті: ціна

Скільки ж коштує перевезення авто на лафеті?

Вартість перевезення транспорту на лафеті з Європи залежить від кілометражу та його габаритних розмірів. Наші менеджери допоможуть зробити розрахунки ціни перевезення авто на лафеті при оформленні вашого запиту. Наші клієнти відзначають, що з нами провезення транспортного засобу на лафеті з Німеччини та інших країн ЄС вигідно відрізняється за вартістю і якістю послуги.

Провезення транспортного засобу на лафеті з Німеччини здійснюємо регулярно, а, значить, активно відслідковуємо ситуацію на ринку міжнародних вантажоперевезень й дорожню ситуацію по маршруту слідування.

Звертайтесь за телефоном або через онлайн-форму на нашому сайті, щоб отримати професійні консультації та комплекс послуг щодо доставки авто з Німеччини на лафеті.