Зворотній звязок

Доставка транспортних засобів автовозом з Європи або провезення транспортного засобу на лафеті з Німеччини?

Альтернативное название

Ви приватний автодилер або продаєте автомобілі в автосалоні? Хочете більше дізнатися про доставку авто з Німеччини до України автовозом?

Якщо вас цікавить безпечне та надійне перевезення авто з Європи, зі статті ви дізнаєтесь, як зробити це оптимально за ціною та докладаючи мінімум зусиль.

Перевезення автовозом

На думку спеціалістів Транспортної компанії ТрансСтар, перевезення автомобілів автовозом з Європи – це найбільш популярний і затребуваний у клієнтів спосіб міжнародної та локальної доставки.

Автовоз – це потужний тягач з причепом. Він дозволяє перевозити будь-які види легкових авто й позашляховиків партіями та в складі збірних вантажів.

Переваги автоперевезень автовозом:

  • Спеціально обладнаний транспортний засіб, що робить доставку максимально безпечною.
  • Місткість: до 8-9 авто.
  • Дозволяє швидко та точково за адресою здійснити перевезення авто з Європи до України.
  • Є лідируючою, економічно виправданою альтернативою авіа, залізничним та  іншим видам автотранспортних перевезень при доставленні легкових автомобілів.

Провезення транспортного засобу на лафеті

Лафет – вид причепа, що дозволяє доставити будь-який транспортний засіб, який через різні причини не може їхати самостійно.

Автотранспортна  компанія  ТрансСтар пропонує провезення транспортного засобу на лафеті з Німеччини та інших країн Європи, а також Україною.

Перевезення на лафеті :

  • Безпечна та надійна завдяки спеціальному обладнанню та кріпленню.
  • Швидка та адресна доставка.
  • Можна перевозити транспорт будь-яких габаритних розмірів.

Звідки веземо авто?

Країни Європи, з яких возять транспортні засоби: Швейцарія, Німеччина, Франція, Італія, Голландія, Бельгія, Польща, Литва.

Таким чином, якщо вам потрібне перевезення автомобілів автовозом з Європи або доставка на лафеті, наші спеціалісти допоможуть підібрати найбільш відповідний спосіб, обладнання та маршрут, щоб ви могли спокійно делегувати цю роботу професіоналам.

Чи то доставка авто автовозом з Європи до України, чи то перевезення авто автовозом або на лафеті Україною, ціна вантажоперевезення залежить від відстані та габаритів вантажу.

Тому перевезення автомобілів автовозом з Європи від ТрансСтар економічно вигідне й технічно надійне.

Замовити вантажоперевезення можна за телефоном або через сайт компанії.