Зворотній звязок

Страхування товару при автоперевезенні: за та проти

Альтернативное название

На відміну від міжнародних вантажоперевезень, локальні автоперевезення всередині України не підлягають обов’язковому страхуванню. Тому багато власників вантажів економлять на страховці, а потім при виникненні страхової ситуації гірко жалкують.

В рамках даної статті давайте розглянемо аргументи за і проти страхування при автоперевезенні по Україні.

За великим рахунком єдиний аргумент відмовитися від страхового договору це обмеження бюджету клієнта під час перевезення вантажів або небажання витрачатися на страховку. Однак, як відомо, скупий платить двічі.

Сучасні страхові продукти від провідних спеціалізованих компаній покривають практично будь-які автотранспортні ризики і загрози втрати або пошкодження товарів. Компанія Транс Стар співпрацює з кращими гравцями на ринку страхування, щоб наші замовники зі спокійним серцем довіряли нам перевезення своїх вантажів з гарантією якості.

Знаючи стан доріг в Україні, наприклад, важко не замислитися про можливість аварій чи непередбачених випадків при доставці вантажів.

Рекомендуємо обов’язково страхувати цінні, небезпечні і режимні вантажі, щоб покрити різні ризики при їх доставці і при цьому не розоритися. Наш менеджер порадить як правильно і вигідно застрахувати вантаж і вантажоперевезення по вашому запиту.

Ціна послуг страхової компанії при автоперевезенні розраховується індивідуально з урахуванням багатьох факторів:

  • Характер вантажу. 
  • Об’єм і габарити. 
  • Маршрут вантажоперевезення. 
  • Пункти перевантаження на шляху прямування. 

Проконсультуватися з усіх нюансів майбутньої доставки вашого товару по Україні можна по телефону або заповнивши онлайн-форму на сайті компанії Транс Стар.