Зворотній звязок

Вирішуємо нестандартні завдання при квартирних і офісних переїздах

Альтернативное название

Чи стикалися ви хоч раз з питанням перевезення нестандартних вантажів? Якщо у вас виникла така необхідність, звертайтеся в “Trans Star” – транспортну компанію в Україні з багаторічним досвідом роботи, яка знає рішення будь-якої ситуації. Щоб організувати захід в найкоротші терміни, потрібно уважно вивчити всі аспекти.

Нестандартні та негабаритні вантажі – в чому різниця?

У кожного може бути своє розуміння “нестандартності”, тому необхідно дати чітке визначення того, що потрапляє під цю категорію.

Нестандартні – будь-який об’єкт, що має специфічні якості і технічні характеристики, і вимагає особливого поводження. Під цю категорію багажу може потрапляти що завгодно: клітка з твариною, високоточне обладнання, музичні інструменти, предмети старовини. При роботі з такими вантажами потрібно бути максимально обережним. Тварини не повинні отримати стрес, обладнання не повинно вийти з ладу, а антикваріат – доїхати без єдиної подряпини.

Негабаритні – це всі вантажі з характеристиками, що перевищують стандартні габарити. Тому для їх перевезення необхідно створення спеціальних умов. Зазвичай це стосується розмірів кузова машини: довжина понад 13,6 м, ширина більше 2,48 м і висота більше 2,8 м.

Негабарит розділяється на такі категорії:

 • Дорожньо-будівельна спецтехніка (снігоприбиральні машини, крани, екскаватори і т.д.);
 • Сільгосптехніка (комбайни, трактори і т.д.)
 • Плавальні судна (катери, яхти);
 • Будівельні матеріали (колони, кам’яні брили);
 • Велике промислове обладнання (верстати, крани);
 • Військова техніка.

На сьогоднішній день негабаритні вантажоперевезення Київ – Харків – один з найбільш популярних напрямків. Крім того, ми працюємо і з іншими напрямками по всій Україні, а також возимо продукцію в країни СНД і ЄС.

Зручною опцією для відправників є доставка попутних вантажів. Щоб не орендувати цілий ТЗ, можна відправити речі попутно, з іншими такими ж. Доставка збірних вантажів здійснюється при цьому по конкретному, заздалегідь прописаним маршруту, в найкоротші терміни.

Потрібно відправити вантаж: з чого почати?

Плануючи перевезти що-небудь, не варто шукати дешеві варіанти або намагатися це зробити самостійно. Якщо ви хочете забезпечити безпеку цінностей, необхідно підібрати професійних логістів, що мають відповідний досвід у перевезенні. Через брак досвіду і необхідного устаткування з їх боку, ви ризикуєте отримати масу проблем.

Робота починається з того, що менеджер оцінює параметри об’єкта і пропонує оптимальний варіант. Наприклад, якщо розміри невеликі і предмет не займає весь простір автомобіля, можна не замовляти окрему фуру, а скористатися попутними вантажоперевезеннями по Україні. Так ви заощадите чимало коштів. Якщо об’єкт відноситься до категорії вантажоперевезення 20 тонн, для нього підбирається техніка відповідного класу.

Доставка збірних вантажів негабаритні вантажоперевезення Київ - Харків

Розглянемо кілька найбільш поширених випадків доставки негабаритних об’єктів.

Чинний акваріум

Перевезення акваріума – процес трудомісткий і складний, що вимагає спеціального підходу. Особливо, якщо в ньому вже живуть рибки. Для діючих акваріумів передбачені спеціальні правила, які дозволяють зберегти їх цілими і не травмувати їх мешканців в процесі доставки.

 1. Проводиться вилов рибок в спеціальні транспортувальні контейнери з урахуванням їх індивідуальних видових особливостей.
 2. Вода з акваріума переливається в окремі ємності, залишається 20% від загального обсягу.
 3. Відключається обладнання (фільтри, світло).
 4. Демонтується обладнання та декор.
 5. Резервуар пакується в пакувальну плівку або картон.
 6. Ємність поміщається в кузов автомобіля, і фіксується спеціальними кріпильними ременями.

Ми пропонуємо комплексні послуги, які повністю знімають з вас клопоти переїзду:

 1. Ми обережно знімаємо ємність з поверхні, перерозподіляємо і упаковуємо рибки, декор, обладнання, назад збираємо в точці призначення.
 2. Занурюємо акваріум в автомобіль і вивантажуємо на місці.

Піаніно

Об’ємний і досить важкий, такий вантаж потрібно перевозити з особливою обережністю. Навіть найдрібніші подряпини або відколи лакофарбового покриття можуть негативно позначитися на його ціні, якщо інструмент вирішено було продати. Вага піаніно коливається від 130 кг (спінет) до 400-500 кг (піаніно) і аж до 700 кг (концертний рояль). Розглянемо яким чином можна перевезти той чи інший інструмент.

 1. Спланувати весь маршрут буквально від дверей до дверей або від вікна до вікна. Так, деякі музичні інструменти заносять через вікна через їх великі розміри.
 2. Відкрити всі проходи на шляху перенесення, включаючи двері кузова.
 3. Підігнати автомобіль якомога ближче до під’їзду / будинку.
 4. Організувати достатню кількість вантажників. Оптимальне співвідношення 1 людина на 45 кг вантажу.
 5. Закріпити кришку виробу транспортним скотчем, а сам інструмент – загорнути ковдрою або будь-яким іншим великим полотном. При цьому використовується тільки вищевказаний вид скотча, інші не є надійними для перевезень даного вантажу.
 6. По дорозі необхідно робити зупинки після кожної дії, але не рідше ніж через 1.5 м.

В якості елемента техніки безпеки, всі вантажники повинні мати прогумовані нековзаючі рукавички і ремені, що запобігають розтягненню м’язів. При великій вазі піаніно пересувають на спеціальному широкому візку.

При перевезенні фортепіано відкручуються ніжки, які перевозяться окремо. Варто відзначити, що сам інструмент важить близько 700 кг, що вимагає наявності досить великої кількості осіб, підготовлених як фізично, так і професійно.

Негабаритна техніка

Узагальнюючи дану категорію вантажів, варто сказати, що їх транспортування здійснюється на спеціальних транспортних засобах, призначених для доставки саме таких об’єктів. Через сайт компанії “Trans Star” ви можете замовити:

 • Лафети: платформи з двома направляючими (використовуються, коли потрібно доставити автомобілі, невеликі судна);
 • Трали: довгі платформи посиленої конструкції для важкої спецтехніки;
 • Евакуатори: для будь-якої техніки колісного типу і причепів.

Вирішивши самостійно організувати доставку, ви ризикуєте напасти на ряд неприємностей, адже “негабарит” є важкими не тільки в фізичному плані, але і в законодавчому.

На сайті вантажоперевезень по Україні можна дізнатися, яким чином узаконюється перевезення вантажів по Україні. Ми організовуємо вантажоперевезення Херсон – Київ, вантажоперевезення Дніпро Павлоград, а також у багато інших напрямків. Ми майстри своєї справи і знаємо всі нюанси специфіки своєї роботи.