Зворотній звязок

Перевезення човнів і катерів

Альтернативное название

Плануєте змагання, подорож, продаж або купівлю катера? Не потрібно забивати собі голову, як організувати доставку – наша транспортна компанія в Україні організовує професійні перевезення плавальних засобів. Ми працюємо у всіх напрямках, доставляючи судна в будь-яку точку в найкоротші терміни.

Найбільш популярними напрямками є вантажоперевезення Дніпро Херсон, вантажоперевезення Дніпро Одеса та в інші міста, де є порти, яхт клуби, великі річки і т.д. При цьому для переміщення плавальних засобів ми використовуємо машини зі спеціальним обладнанням. Оскільки судна відносяться до негабаритних вантажоперевезень, їх транспортування проводиться за допомогою спеціальних причепів-платформ великої вантажопідйомності з дотриманням необхідних технічних вимог.

Надійність і комфорт перевезень

Замовляючи вантажоперевезення Київ – Дніпро і в інші напрямки, ви можете розраховувати на наш професіоналізм. Ми гарантуємо:

 • Своєчасну подачу транспорту;
 • Безпечну перевезення,
 • Організацію навантаження в будь-який зручний для клієнта час;
 • Повну інформацію про маршрут проходження, доступну в будь-який час;
 • Ретельне дотримання технічних вимог автомобіля і причепа.

Використання спеціальних причепів дозволяє максимально безпечно здійснити такі далекі вантажоперевезення, як Херсон Харків і по більш тривалим маршрутам. Використовувані для цього платформи мають низький центр тяжіння і велику вагу, що попереджає перекидання вантажу в дорозі.

професійні перевезення будь-яких вантажів, катерів і човнів

Для надійності навантаження і поставки в цілому плавальний засіб кріпиться на платформі особливими транспортувальними ременями підвищеною міцності. Розмір причепа відповідає розміру судна. В окремих випадках можливе використання транцевих коліс, що вмонтовуються на корпус.

Обов’язковим елементом є чохол або тент з брезенту чи поліпропілену. Він використовується для захисту від різних пошкоджень або забруднень. Тенти повністю покривають плавзасіб, захищаючи його від зовнішніх дій.

Доставка мотора

Човновий мотор потребує не меншої обережності, адже його вартість досить висока, а випадкові удари можуть порушити цілісність конструкції і привести виріб у непридатність. Якщо моторний блок їде окремо, він кріпиться до платформи так: зберігається вертикальне “робоче” положення так чином, щоб гвинт був на безпечній відстані від дорожнього покриття.

Крім експедиції плавальних засобів, на сайті вантажоперевезень ви зможете знайти широкий перелік інших послуг, пов’язаних з поставками негабаритних вантажів.

Професійні перевезення будь-яких вантажів

Наша компанія займається також організацією транспортувань в таких напрямках:

 • Перевезення з / до ЄС: доставка між Україною та європейськими країнами;
 • Перевезення з / в СНД: доставка між Україною і країнами Митного союзу;
 • Перевезення “негабаритів”: об’єктів, розміри яких перевищують встановлені допустимі норми;
 • Побіжна доставка збірних вантажів: кілька невеликих замовлень, що доставляються однією фурою по маршруту;
 • Послуги для вантажоперевезень 20 тонних вантажів: замовляються для поставки великих об’єктів. Одні з найбільш популярних і затребуваних в країні;
 • Рефрижераторні перевезення: перевезення продуктів харчування, медикаментів, косметики – всього, що вимагає особливих умов зберігання.

Обирайте надійну транспортну компанію – ми перевеземо все!