Зворотній звязок

Як забезпечується безпека вантажоперевезень

Альтернативное название

Питання безпеки перевезення вантажу по Україні охоплює не тільки обидві сторони в особі продавця і покупця, але також і страхові фірми, на плечах яких лежить обслуговування договору і перевезень. По дорозі з вантажем можуть трапитися різні неприємності – псування, втрата, крадіжка. Це все несе за собою чималі фінансові витрати та завдає моральної шкоди.

Розглядаючи міжміські вантажоперевезення Дніпро Херсон та інші напрямки, можна виділити наступні ризики, характерні для транспортування вантажів:

  • псування або крадіжка продукції;
  • загроза здоров’ю водіїв-далекобійників.

Безпека водіїв

Дальні вантажоперевезення, як Дніпро Одеса, наприклад, несуть потенційну загрозу безпеці товару. Крім того, високий рівень ризику падає на плечі водіїв-далекобійників, чиї здоров’я і життя потенційно перебувають під загрозою протягом усього шляху.

Для захисту вантажів і збільшення безпеки працівників, транспортна компанія в Україні “Trans Star” приймає ряд рішень, спрямованих на забезпечення загальної захищеності.

відправити попутний вантаж, рефрижераторні перевезення

Безпечні вантажоперевезення

Наведені нижче рекомендації допоможуть істотно знизити ймовірність неприємних інцидентів під час транспортування продукції. Ось основні пункти зводу правил, що вимагають обов’язкового виконання:

  • Технічний стан автомобіля: повна справність (перевіряється перед кожним виїздом) і відповідність технічним характеристикам для вантажу, що перевозиться. Таким чином, для вантажоперевезень 20 тонн використовуються фури і довгоміри (MAN та інші), що відрізняються великою тоннажністю, а рефрижераторні перевезення здійснюються машинами зі спеціально обладнаними холодильним установками.
  • Система безпеки: наявність захисту від несанкціонованого злому і / або пошкодження транспортного засобу.
  • Конфіденційність: дотримання секретності інформації про склад вантажу і шлях проходження машини, а також о передбачених заходах безпеки.
  • Відсутність третіх осіб: в розмовах “водій-диспетчер” не повинно бути сторонніх людей.
  • Пропрацьована логістика: маршрут повинен бути чітко спланований і розписаний: час, шлях, час і шляхи перевезення вантажів, період і місце відпочинку. У разі попутної доставки збірних вантажів прописуються координати пересування з урахуванням заїздів на проміжні пункти довантаження.
  • Місця для відпочинку: водієві належить зупинятися в спеціально відведених для цього місцях. Це готелі і хостели зі стоянками, що охороняються.
  • Перманентний зв’язок з диспетчером: цілодобовий контакт дозволяє оперативно реагувати на будь-які події та інші робочі ситуації.

Вибираємо надійного перевізника

Професіонали працюють відкрито і прозоро. Так, наша компанія завжди пропонує застрахувати ваш вантаж, будь це далекі вантажоперевезення Херсон Харків або ближні, між сусідніми областями.

Також можливий альтернативний варіант страхування – охоронний супровід. В такому випадку підписується відповідний договір з охоронним агентством.

Широкий список послуг, що надаються нами, дозволяє також відправити попутний вантаж в будь-яку точку України. Крім того, важливим моментом є коректний підбір транспорту, який можна переглянути на нашому сайті вантажоперевезень. Правильно обрана компанія – це запорука збереження і оперативності доставки вашого вантажу.