Зворотній звязок

Транспортування нафтопродуктів

Альтернативное название

Бензин, паливо, нафта та нафтопродукти – це небезпечні горючі речовини, транспортувати які надзвичайно важко. Проте, перевезення вантажу по Україні при дотриманні правильних умов і правильному виборі машини може бути безпечним і комфортним, якщо задіяна професійна транспортна компанія України. Для транспортування використовують різні моделі авто: бензовози, цистерни, бочки.

Кожен вид пального вимагає особливих умов перевезення з урахуванням його фізичних і хімічних властивостей. Більшість з них легко загоряються, мають специфічний запах, деяким необхідний певний температурний режим – рефрижераторні перевезення або механізми підігріву цистерн, щоб речовини не застигали. Крім того, метою компанії-вантажоперевізника є не тільки транспортування нафтопродуктів до кінцевого пункту, а й дотримання умов безпеки, а це стосується і контролю випарів шкідливих речовин. Вантажоперевезення Харків – Київ горючих і паливних рідин здійснюються в закритих герметичних баках або цистернах, їх витікання строго контролюється.

Основні правила перевезення нафтопродуктів

Те, як вантажоперевізник буде транспортувати горючі суміші, визначається не компанією, а законодавством. Існує чіткий алгоритм дій і технічні характеристики машин, яких треба дотримуватися, щоб забезпечити всі заходи безпеки для вантажоперевезення Дніпро – Херсон, Харків чи Одеса.
Нафтопродукти і паливні речовини перевозяться виключно за накладними документам, завіреним згідно з усіми санітарними, карантинними і митними нормами. Насправді транспортування цих речовин здійснюється по всьому світу і на досить далекі відстані, тому логістами використовуються не тільки автоцистерни і бензовози, але й танкери, залізничний та авіатранспорт, обладнані спеціальними ємностями.

Який спосіб використовувати – вирішує виключно замовник, виходячи з бюджету, необхідної швидкості доставки, обсягу та специфіки речовин. Автоперевезення вигідні в тому випадку, якщо необхідно швидко доставити невеликі обсяги вантажу (до 1500 літрів) сухопутним маршрутом, наприклад, вантажоперевезення Херсон – Харків. Дальність в цьому випадку особливої ​​ролі не грає, крім того, автотранспорт спокійно може курсувати в будь-який час.

Необхідні умови для машин, які здійснюють вантажоперевезення горючих рідин:

  • відповідність нормам пожежної безпеки;
  • гарна якість проводки, при цьому важливо, щоб ні в якому разі не нагрівалася сама машина;
  • напруга електрообладнання не повинна перевищувати 24 В;напруга електрообладнання не повинна перевищувати 24 В;
  • в автомобілі обов’язково повинні бути вогнегасники і аптечка;
  • на кузові автомобіля повинен бути знак “Вогненебезпечно”;
  • при перевезенні особливо небезпечних і легкозаймистих продуктів нафтопереробки треба дотримуватися додаткових заходів безпеки: дистанційне керування електроланцюгами від батареї, яке повинно бути в кабіні водія.

Логісти зобов’язані уважно опрацьовувати маршрут, за яким буде здійснюватися транспортування. Його намагаються вибрати максимально віддаленим від дитячих і лікувальних установ, від швидкісних трас, від густо населених міських вулиць.

Перед перевезенням горючих речовин обов’язково проводиться технологічний огляд ємностей, в які вони будуть поміщатися. Це потрібно для того, щоб запобігти будь-якому витоку, мінімізувати ризик аварій або небезпечних ситуацій на дорозі.

Алгоритм дій з ємностями автоцистерн і бензовозів

1. Перед кожною відправкою вони ретельно миються зовні і зсередини і повністю просушуются.
2. Елементи машини, які будуть взаємодіяти з електричногоим колом, маючи при цьому контакт з горючими речовинами, заземляются.
3. Баки або цистерни маркуються, щоб було зрозуміло, які паливні речовини містяться всередині.
4. Ємності фарбуються в яскраві кольори (найчастіше в помаранчевий і його відтінки), щоб бути помітними на дорозі і звертати на себе увагу інших учасників дорожнього руху.

вантажоперевезення нафтопродуктів

Машини з небезпечними вантажами повинні бути помітні здалеку і легко виділятися навіть в нічний час доби.

Водії, які займаються перевезенням палива і бензину, повинні проходити окремий інструктаж, а також під час поїздки мати спеціальні документи, які підтверджують їх обізнаність і спеціальну підготовку. Для легального здійснення вантажоперевезення Дніпро – Одеса також потрібно мати дозвільну документацію на самі речовини: для безпосередніх власників, які транспортують речовини – від обсягу 1000 л, для всіх інших – незалежно від кількості.

Сайт вантажоперевезень «Транс Стар» допоможе вам здійснити транспортування палива в баках, в тому числі і негабаритні вантажоперевезення. Наші менеджери допоможуть вам вибрати трал або спецмашину для вантажоперевезень 20 тонн і більше.

Варто зазначити, що економічно найбільш вигідна попутна доставка збірних вантажів по території України, де на плечі замовника лягає тільки вартість дороги в один кінець. Щоб відправити попутний вантаж, досить зв’язатися з транспортною компанією і оформити заявку на підбір оптимального маршруту і вказати терміни виконання замовлення.

Транспортування продуктів нафтопереробної та хімічної промисловостей здійснюється постійно по всій країні і користується великим попитом. Але для повного забезпечення безпеки вантажу, водія і оточуючих громадян необхідно дуже уважно дотримуватися всіх визначених правил, регулярно проводити технічний огляд машин і в процесі доставки виконувати інструкції, що відповідають типу паливних речовин, що перевозяться.