Зворотній звязок

Як здійснюється перевезення зерна

Альтернативное название

Транспортування зернових культур є одним з найскладніших завдань для логістичної компанії. Це пояснюється тим, що зерно має ряд технічних вимог, які потрібно виконувати, щоб його якість в результаті перевезення булоа задовільною. Тут мається на увазі коректний температурний режим, вологість, чистота, герметичність цистерни, бака або кузова, а також дотримання норм безпеки, так як це важкий, сипучий, дрібнозернистий вантаж, який не повинен відволожитися або розсипатися по дорозі. Для економії можна використовувати попутні перевезення вантажів по Україні, але тільки якщо обсяг вантажу не дуже великий.

Послугу транспортування зерна надають різні типи машин: це і зерновози, і цистерни, і самоскиди, і бортовий автотранспорт. Наприклад, якщо вам потрібні вантажоперевезення Херсон – Київ або в інші міста на дальні відстані, то краще брати закритий тип ємностей вантажної машини. А для вантажоперевезення Дніпро – Павлоград (до 100 км) підійдуть і самоскиди.

Звичайно, кожен з цих типів транспортування має свої нюанси, про які необхідно знати.
вантажоперевезення зерна по Україні

Види транспорту для вантажоперевезень зернових

  1. Самоскид. На даний момент є одним з найпопулярніших видів транспортування зернових. Переваги: великий обсяг і місткість, вантажопідйомність до 22 тонн. Крім того, при розвантаженні не потрібно додаткової робочої сили, що значно економить бюджет замовника.
  2. Бортові машини. Досить популярні за рахунок невисокої вартості послуги. З їх допомогою здійснюються вантажоперевезення 20 тонн, тому для великих промислових підприємств це один з найбільш зручних і вигідних варіантів. У бортову машину зручно завантажувати зернову продукцію, фасовану в мішки.
  3. Автоцистерна. Плюси такого транспортування: захищеність вантажу від попадання опадів і вологи. У герметичній автоцистерні максимально правильні умови для збереження зернових культур. При тривалих перевезеннях розумно використовувати такий спосіб.
  4. Автопоїзд або спеціалізований зерновоз – безпосередньо призначений для транспортування цього виду вантажу. Може мати кілька кузовів, тим самим дозволяючи вміщати великі партії товару. Конструктивно ці машини виконані з урахуванням особливостей вантажу та дозволяють зберегти нормативні умови температури і вологості. Одна з переваг автопоїзда – доставка збірних вантажів різних категорій, наприклад, пшениці і вівса.
  5. Полуприцеп-зерновоз – удобный аналог полноценного зерновоза. Цепляясь к автомашине, он позволит водителю оптимизировать перевозку, совмещая различные виды грузов. Рекомендуется для поставок в небольших объемах.

Такий широкий вибір різного транспорту обумовлюється великим попитом на перевезення вантажів продовольчого призначення, продуктів сільського господарства, в тому числі і зернових культур. Наш сайт вантажоперевезень по Україні пропонує споживачеві вибрати оптимальний для себе спосіб, виходячи з вартості, відстані і вимог до товару. Для деяких видів продукції необхідне виключно рефрижераторне перевезення вантажів по Україні в спеціальному автомобілі.

Як перевезти зернові культури

Транспортна компанія України «Транс Стар» займається різними видами вантажоперевезень, має великий автопарк і високоякісне технічне обладнання. Перевезти партію зерна не складе труднощів для наших фахівців. Ми зможемо забезпечити збереження товару на всіх етапах транспортування, а також вигідне і швидке перевезення між кінцевими пунктами. «Транс Стар» здійснює і негабаритні вантажоперевезення Київ – Харків, Дніпро, Одеса і в інші точки країни. Звертайтеся!