Зворотній звязок

Вибухонебезпечно! Перевозимо газові балони

Альтернативное название

Перевезення вантажів по Україні – це завжди складний багатоетапний процес, який слід довіряти професіоналам, особливо якщо це транспортування газу. Для дотримання всіх норм безпеки його необхідно перевозити в спеціально призначених ємностях. Водій, який здійснює перевезення, завжди повинен мати інструкцію, як діяти в будь-якій непередбаченій ситуації. Всі ці заходи спрямовані на те, щоб уникнути можливих наслідків при витіканні газу або в разі аварії.
Сайт вантажоперевезень «Транс Стар» допоможе вам замовити послуги з доставки газів, небезпечних вантажів, а також ви зможете оформити заяву на вантажоперевезення 20 тонн і попутні вантажі.

Особливості транспортування газових речовин

Зріджений газ дуже легко запалюється. Тому ліквідацією навіть незначного його витоку повинна займатися спеціальна бригада, а не водії автотранспорту.
Щоб відправити попутній вантаж по Україні з вибухонебезпечними газами, потрібна спеціальна ємність. Вимоги до цистерн виставляються досить високі. Перед кожною поїздкою вони проходять технічний огляд на предмет придатності, тільки після цього готові до експлуатації. Виготовляють автоцистерни з міцних матеріалів.

Правила безпеки:

  • машина повинна пройти повне ТО і відповідати всім нормам;
  • спереду і ззаду на кузов чіпляють спеціальні наклейки, які звертають увагу інших учасників дорожнього руху, що в авто перевозиться особливо небезпечний вантаж;
  • на цистерні, в якій міститься газ у великому обсязі, повинна бути вся інформація про кількість і властивості речовини, доповнена знаком “Вогненебезпечно”;
  • балон з газом повинен бути герметичним;
  • всі цистерни і ємності повинні бути міцно зафіксовані в автомобілі, щоб уникнути аварійних ситуацій;
  • у всіх видів автоцистерн є граничний обсяг, перевищувати який при перевезенні небезпечно, і за цим обов’язково стежать фахівці. Вантажоперевезення Київ – Харків з великим об’ємом газу здійснюються, як правило, промисловими підприємствами та представниками великого бізнесу.

перевезення вантажів газових балонів по Україні

Особливості перевезення кисню

Рідкий кисень – це дуже небезпечна речовина, яка може спровокувати вибух, пожежу, обмороження шкіри людини, втрату зору і безліч інших нещасть. Однак він не має специфічного запаху або кольору, тому помітити витікання буває практично неможливо. При перевезенні кисню варто дотримуватися особливих правил обережності, зокрема уважно дослідити балони на герметичність, стежити за тим, щоб з киснем не контактували паперові, промаслені, дерев’яні та асфальтовані поверхні.

Крім кисню є й інші, не менш небезпечні види газових речовин, які можуть привести до пошкодження внутрішніх органів, обмороження шкіри і навіть смерті при взаємодії з людиною. Вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ з газами, що містять менше 19% кисню, варто проводити особливо акуратно.
Транспортна компанія України «Транс Стар» займається перевезенням срідженого газу по країні і за її межами. Ми беремо на себе всю відповідальність за безпеку на дорозі і збереження вантажу, а також забезпечуємо необхідні заходи безпеки на кожному етапі транспортування. Якщо вам потрібні рефрижераторні вантажоперевезення Харків – Одеса або негабаритні вантажоперевезення Херсон – Львів, то наш менеджер допоможе вам їх здійснити з великою швидкістю і високим рівнем професіоналізму.