Зворотній звязок

Формуємо попутні вантажі правильно: рекомендації від “Транс Стар”

Альтернативное название

Послугу “попутний вантаж по Україні” в компанії “Транс Стар” часто замовляють як підприємці, так і приватні особи. Така відправка вигідна, оскільки ваше замовлення займає лише частину кузова машини, а інший вільний простір заповнюється майном інших відправників. Отже, це оптимальний варіант, якщо вам, наприклад, потрібно доставити 6 тонн продукції, адже найняти 5-тонник не вийде через перевантаження, а брати в оренду 10-тонний автомобіль під індивідуальний рейс – економічно недоцільно.

Перевезення попутних вантажів дозволяє нам знайти ще одного або декількох відправників, наприклад, для вантажоперевезення Дніпро – Павлоград і доповнити машину їх товаром. Як правило, клієнти, яким потрібно відправити 1-3 тонни продукції найчастіше і підшукують собі подібні варіанти поставки. Така логістика обходиться їм дешевше, ніж оренда ГАЗелі або рефрижератора цілком.

Комфортне і коректне перевезення вантажів по Україні

Отже, щоб продукція була доставлена ​​в належному вигляді, зберегла свої вихідні якості і не зіпсувалася в процесі транспортування, потрібно дотримуватися правил товарного сусідства. Звичайно, перевозити в одному кузові квіти, м’ясо і газоблоки ніхто не буде. Однак є свої аспекти вантажоперевезення 20 тонн навіть для, здавалося б, схожих товарів, що належать до однієї категорії.

Комфортне і коректне перевезення вантажів по Україні

В основному це стосується рефрижераторного транспортування швидкопсувних продуктів. Так, наприклад, не рекомендується перевозити разом брокколі і цвітну капусту, тому що у них різні кліматичні вимоги, зокрема, стосовно втрати вологи: 4% і 7% відповідно. З іншого боку, цитрусові відмінно сусідять, так що завантажити в одну машину грейпфрути, лимони та апельсини ви можете без проблем. Перевезення яблук, груш і кісточкових (вишня, слива, абрикос, персик і т.п.) теж допускається в рамках одного ізотерма, оскільки вони вимагають екстенсивного регульовання середовища.

Що ще заборонено поміщати в один кузов з іншими видами вантажу при рефрижераторних перевезень:

 • охолоджене м’ясо,
 • сири,
 • рибні продукти,
 • вершкове масло і маргарин,
 • копчені вироби (м’ясо і риба),
 • плодоовочеву продукцію з сильним ароматом.

Щоб правильно сформувати відправку швидкопсувних товарів в рамках вантажоперевезення Харків – Київ, потрібно знати види такої продукції:

 • Продовольчі – рослинні (фрукти, ягоди та овочі), тваринного походження (риба, яйця, м’ясо, ікра в охолодженому, копченому і замороженому стані), продуктові (перероблена сировина: сир, сметана, йогурт, ковбаса і т.п.).
 • Непродовольчі – рослинні (квіти, саджанці, насіння, рослини) і медичні (вакцини, заморожені ембріони, біопрепарати, лікарські засоби, органи і т.д.).

Ще варто відзначити, чим відрізняються між собою ізотерм і рефрижератор, тому що багато відправники, замовляючи вантажоперевезення Херсон – Київ, не мають однозначного уявлення про ці транспортні засоби.

 • Ізотерм – фургон, принцип роботи якого заснований на збереженні певного мікроклімату і температури всередині кузова. Заданий режим підтримується конструкційно, завдяки теплоізоляції і застосуванню сухого льоду. Ізотерми рекомендується задіювати для локальних вантажоперевезень, наприклад, Дніпро – Павлоград. Ці машини стануть відмінним вибором при доставці товарів на невеликі відстані, в межах області або великого міста.
 • Рефрижератор – автомобіль для тривалих доставок і міжнародних перевезень. В кузові такої вантажівки клімат і температурний режим підтримуються за допомогою спеціального холодильного обладнання.

Попутна доставка збірних вантажів: покрокова організація:

 • Доставка багажу відправників на консолідаційний склад.
 • Обробка вантажів: упаковка, приміщення в тару, стікеровання і т.п.
 • Комплектування партій, раціональне заповнення кузова автомобілів.
 • Підготовка та оформлення митних документів і товарних накладних.
 • Відправка збірного вантажу в обраному напрямку спеціально підібраним транспортом.
 • Оформлення документів для реалізації товарів або експлуатації виробів, митне очищення.
 • Розвіз товару за вказаними адресами.

Якщо поставка здійснюється всередині країни, взаємодія з митницею виключається, отже, організація попутного перевезення майна помітно спрощується.

Транспортна компанія України “Транс Стар” – якісні послуги за доступною ціною

Ми пропонуємо формування збірних вантажів “під ключ” як для доставки по нашій країні, так і в рамках міжнародних перевезень. Відвідавши наш сайт вантажоперевезень по Україні, ви зможете залишити заявку на послугу через форму зворотного зв’язку. Вкажіть час замовлення, опишіть характеристики виробів, що транспортуються і повідомте нам свої контактні дані. Якщо вас цікавлять нестандартні поставки, наприклад, негабаритні вантажоперевезення або доставка небезпечних речовин, ви можете зв’язатися з менеджером і задати йому питання, що вас цікавлять.