Зворотній звязок

Як вибирати машину для вантажоперевезення

Альтернативное название

В даний час однією з найбільш популярних наших послуг є попутний вантаж по Україні, який ми формуємо з урахуванням технічних характеристик майна, що транспортується і планованого маршруту автомобілів. При цьому ми завжди враховуємо індивідуальні побажання клієнта і уважно ставимося до роботи, виконуючи поставки своєчасно і оперативно.

Перевезення вантажів по Україні здійснюється різними машинами. Це може бути ГАЗель, Mercedes, Ford, DAF, MAN, Iveco і інші транспортні засоби вантажопідйомністю від 3,5 до 20 тонн. Також вони розрізняються по конструкції кузова: ізотерми, довгоміри, трали, зерновози, рефрижератори, цільнометалеві фургони, напівпричепи фури, автозчеплення, цементовози, скотовози, контейнеровози і т.д.

Щоб не заплутатися в цьому різноманітті автомобілів і вибрати оптимальний варіант, ви можете зателефонувати нашому менеджеру-логісту і задати ваші запитання. Крім цього ми розглянемо в даній статті кілька рекомендацій, як вибрати машину для того чи іншого типу транспортування.

Правильне перевезення вантажу по Україні негабаритні вантажоперевезення

Наприклад, для вантажоперевезення Херсон – Київ в разі доставки фруктів і овочів замовляється ізотерм. Завдяки фургону з регульованим мікрокліматом продукти збережуть свіжість і належний товарний вигляд. Якщо замовлені вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг з метою поставки великого промислового обладнання або партії сировини для металургійного комбінату, краще замовити 20-тонник з тентовим кузовом, що допускає верхнє завантаження або ж скористатися тралом з відкритою бортовою платформою.

Правильне перевезення вантажу по Україні

Для початку розглянемо базові категорії вантажів:

 • Стандартні – звичайні товари, починаючи від косметики і продуктів харчування аж до одягу і будматеріалів. І в даному випадку запутатись найлегше, оскільки спектр продукції, що перевозиться доволі різноманітний. В цьому випадку рекомендується враховувати особливості виробів. Коли планується квартирний переїзд або поставка невеликої партії товару, можна обмежитися Газеллю. Для транспортування замороженої продукції використовуються рефрижераторні перевезення. При доставці крихких товарів, наприклад, вікон, склопакетів, вітрин, пластикових стендів скористайтеся машиною з суцільнометалевим кузовом, який оснащений спеціальними металевими конструкціями для фіксації вантажу.
 • Збірні – товари різної ваги і розміру, що транспортуються в одному автомобілі. Під час вантажно-розвантажувальних операцій потребують особливої ​​уваги з боку виконавців. Попутне перевезення збірних вантажів дуже затребувана послуга і її часто замовляють в “Транс Стар”. Вона актуальна в будь-якому напрямку, як для вантажоперевезення Одеса – Київ, так і для інших маршрутів, зокрема на Харків, Дніпро і Львів. До збірних постачаннь машини підбираються за таким же алгоритмом, що і для стандартних.
 • Небезпечні – вироби, які становлять небезпеку для людей і навколишнього середовища. До даної категорії відносяться стислі і зріджені гази, вибухові склади, отруйні речовини, хімічні сполуки, радіоактивні елементи. В рамках вантажоперевезення Київ – Харків вони транспортуються спеціально обладнаними машинами при наявності дозволів від контролюючих органів. Кузов автомобіля може бути як суцільнометалевий, так і з відкритою бортовою платформою (використовується найчастіше для перевезення балонів).
 • Негабаритні та надважкі – вироби, що відрізняються великим об’ємом, і, як правило, великою масою. Для їх транспортування також потрібні дозвільні документи. Якщо вам потрібні були негабаритні вантажоперевезення, для їх здійснення рекомендуємо замовляти довгоміри, трали, тентові фури з об’ємом кузова 82-96 м3.

Класифікація машин для вантажоперевезень до 20 тонн:

 • Напівпричіп – найпопулярніший вид автомобілів, що становить основу будь-якої логістичної компанії. Вони універсальні, функціональні, прості в догляді, зручні в експлуатації. Завантажувати їх можна збоку, зверху і ззаду. Оптимальний варіант для стандартного і збірного вантажоперевезення Харків – Київ.
 • Автосцепка – машина з другим причепом. У такий автомобіль може поміститися більше продукції, однак для транспортування довгомірних виробів він не підходить.
 • “Jumbo” – причіп, що відрізняється особливою місткістю. Серед інших машин таку вантажівку легко розпізнати по оригінальній конструкції днища, яка нагадує букву “Г”, і діаметру коліс – вони менше звичайного. Підходить для вантажів, упакованих в коробки, і високих виробів.
 • Рефрижератор / ізотерм – по суті це холодильник на колесах. Використовується у всіх випадках, коли важливий температурний режим перевезення.
 • Автоцистерна – засіб для вантажоперевезення Дніпро – Новомосковськ промислових і харчових рідин.
 • Самоскид – відмінний варіант для сипучих продуктів: гравію, щебеню, піску, ґрунту.
 • Відкрита бортова платформа – використовується для перевезення негабаритних, надважких вантажів, наприклад, цистерн, турбін, верстатів і масивних агрегатів.
 • Вузькопрофільні машини – автовози, зерновози, лісовози, контейнеровози, цементовози та інші.

“Транс Стар” – транспортно-експедиційна компанія України, яка доставляє вантажі правильно і ручається за результат.

Звертайтеся!