Зворотній звязок

Вантажні перевезення по Україні – ключові напрямки роботи “Транс Стар”

Альтернативное название

Ще двадцять років тому логістика була новою для нашої країни дисципліною: раніше підприємства і магазини воліли мати справу з великими партіями, а не підвозити сировину і товари щодня від різних постачальників. Але з розвитком дрібного і середнього бізнесу підприємцям стало ясно: більш гнучкий підхід дає більше можливостей, дозволяє ефективніше використовувати бюджети і складські приміщення.

Тому автомобільні вантажоперевезення сьогодні стрімко розвиваються, і наша компанія приймає в цьому активну участь. Перевезення вантажу по Україні за індивідуальними замовленнями здійснюється нами на вигідних для клієнтів умовах. Ми працюємо по усіх ключових напрямах (Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Херсон), а також доставляємо вантажі в міста, що знаходяться за межами типових рейсів.

Якщо вам потрібно відправити попутний вантаж або перевезти великий агрегат спецтранспортом, наприклад, тралом або контейнеровозом, ви можете звернутися до нашого менеджера. Він допоможе вам скласти маршрут, дізнається всі нюанси заходу, з’ясує ваші побажання і проконсультує з питань, пов’язаних із замовленням машини і часом поставки. Також ви можете оформити заявку безпосередньо через наш сайт вантажоперевезень. Заповніть форму зворотного зв’язку, вказавши параметри майна і терміни транспортування.

Вантажоперевезення Дніпро – Херсон

В даному напрямку у нас є три варіанти поставки:

 • Через Запоріжжя.
 • Через Нікополь.
 • Через Кривий Ріг.

Найбільш оперативний варіант – перший. У такому випадку відстань вантажоперевезення Дніпро – Херсон складе близько 430 кілометрів і займе близько 6,5 годин. Серед усіх маршрутів цей найдовший, проте зважаючи на високу якість дорожнього покриття він найменш витратний за часом.

Перевезення вантажу по Україні за індивідуальними замовленнями

Даний шлях проходить по трасі Е97 (з Херсона), Р37 (після Енергодара), Е105 (з Василівки) і Н08 (після Запоріжжя). Дороги Е97 і Е105 – європейські, цим і обумовлюється висока якість їх покриття. Траса Н08 – національного значення, а Р37 – регіонального. Крім відвідування вищезгаданих міст рефрижераторні перевезення в даному напрямку допускають заїзд в Дніпрорудне, Сонячне, Велику Знам’янку, Антонівку і Нову Каховку.

Через Нікополь їхати близько 7 годин, довжина шляху складає близько 350 кілометрів. При цьому автомобіль буде переміщатися по таким дорогам:

 • Е97 – європейська,
 • М14 – міжнародної категорії,
 • Р47 і Р-73 – регіональні,
 • Т0403 – територіального значення,
 • Н23 і Н08 – національні магістралі.

Ми рекомендуємо вам скористатися цим варіантом, якщо потрібна оперативна попутна доставка збірних вантажів в такі міста, як Новоолександрівка, Милове, Берислав, Нововоронцовка, Дмитрівка, Зелений Клин, Волноваха.

Якщо ж в Бериславі звернути на трасу Т2207, відкривається третій маршрут – через Кривий Ріг. Його довжина близько 370 кілометрів, а час поставки становить близько 7 годин. До Кривого Рогу машина їде по регіональній дорозі Р74, після – по магістралях Н11 і Е50. Вибравши такий варіант ви зможете завезти свіжі херсонські фрукти і овочі в такі міста, як Велика Олександрівка, Шестерня, Архангельське, Інгулець, Широке, Затишне і інші селища меншого розміру.

Вантажоперевезення Харків – Київ

Рейси між столицею України і великим індустріальним центром також користуються чималим попитом. Найбільш простий варіант доставляти майно між цими містами – шлях по міжнародній трасі М103, довжина якого становить 490 км. Як правило, на поставку йде близько 6,5 годин. Автомобіль в даному випадку проїжджає через Полтаву, Валки, Решетилівку, Хорол, Лубни, Пирятин, Яготин, Бориспіль. З огляду на найменшу відстань і високу якість полотна цей варіант для вантажоперевезення Харків – Київ є найбільш оптимальним.

До речі, через Полтаву існує ще один маршрут. Його довжина – 600 км, а часу на подолання даної дистанції потрібно більше 10 годин. Він є найдовшим. Щоб на нього потрапити, в Полтаві потрібно звернути на трасу європейського класу Е584. За нею автомобілі їдуть до Кременчука, відвідуючи попутно Нові Санжари, Бутенки, Козельщину і Нову Галещину. Далі шлях пролягає по регіональній дорозі Р10 через Світловодськ та Чигирин до Олександрівки. У цьому місті вантажівки виїжджають на національну трасу Н01 і прямують до Києва через Смілу, Кам’янку, Корсунь-Шевченківський, Городище, Миронівку, Іванівку, Кагарлик і Обухів.

Північний маршрут із заїздом в Суми є середнім і по довжині (близько 520 км) і за часом (трохи більше 8 годин). Він пролягає по таким дорогам:

 • Р46 – регіональна з Харкова до Охтирки через Вільшани і Богодухів.
 • Н12 – національна до Сум із заїздом в Тростянець, Боромлю, Климентове.
 • Н07 – національна до Києва через Недригайлів, Ромни, Прилуки, Русанів, Нову Басань і Бровари.

Між цими містами часто возять промислове обладнання, прилади, сировину, агрегати, взуття та одяг, будматеріали, лікеро-горілчану продукцію, металоконструкції, товари широкого вжитку.

Вантажоперевезення Дніпро – Одеса

В даному напрямку здійснювати поставки продукції можна двома способами: через Кривий Ріг – Миколаїв та з заїздом в Кропивницький. Примітною особливістю маршруту для вантажоперевезень 20 тонн з Дніпра в Одесу є можливість по-різному проїхати відрізок шляху між Кривим Рогом і Миколаєвом:

 1. По трасах Р74, Т1512, Т1509, Т1508 через Інгулець, Володимирівку, Березнегувате, Снігирівку. Відстань в такому випадку складе 475 км, а на її подолання потрібно близько 8,5 годин.
 2. По дорозі Н11. За нею машина буде під’їжджати до Кривого Рогу, і щоб продовжити рух, достатньо не звертати з шляху. Цей маршрут на 20 км коротше, але часу на поїздку потрібно на півгодини більше. Його варто вибирати, якщо потрібно доставити майно в Новий Буг, Новополтавку, Казанку, Добру Волю, Баштанку і інші попутні селища.

Крім цих міст, миколаївський маршрут вантажоперевезення Дніпро – Одеса проходить через Коблево, Березанку, Софіївку, Затишне, Широке, Первозванівку та СМТ менших розмірів. Оскільки крайні точки напрямку – великі мегаполіси, один з яких відомий морським портом, а інший – промисловим потенціалом, в цьому напрямку часто курсують фури вантажопідйомністю 20 тонн, які возять металопрокат, верстати, агрегати, будматеріали, промислову сировину різних категорій.

попутна доставка збірних вантажів

Що стосується другого маршруту – через Кропивницький, то він є найбільш протяжним. Відстань в цьому випадку становить майже 600 км, а часу на поїздку потрібно понад 10,5 годин. Перевезення вантажу в зазначеному напрямку здійснюється за європейськими трасами Е50 і Е95. Дорога там цілком якісна, тому проблем з проїздом зазвичай не виникає. Їхати в Одесу з Дніпра через Кропивницький має сенс, коли замовлена ​​попутна доставка збірних вантажів із заїздом в Олександрію, Знам’янку, П’ятихатки, Врадіївку, Петровіровку і інші населені пункти.

Вантажоперевезення Херсон – Харків

Доставка продукції між найбільшими індустріальним та аграрним центрами України також є однією з наших популярних послуг. Даний маршрут представлений в двох варіантах: через Дніпро і Запоріжжя. У першому випадку, як і в напрямку Херсон – Дніпро маємо розгалуження на два шляхи: із заїздом в Нікополь і Кривий Ріг. Ці варіанти ми описували в статті вище. Різниця між ними полягає лише в тому, що під час перевезення вантажів з Харкова після відвідування Кривого Рогу машина повертає на трасу Н23 і їде через Апостолове та Мар’янське.

Вантажоперевезення Херсон – Харків через Запоріжжя вважається найоптимальнішим. Його протяжність – близько 620 км, а час проходження – трохи більше 9,5 годин. Автомобіль в рамках цієї поставки їде по трасі європейської категорії Е105 до Василівки і далі по регіональним та територіальним дорогам добирається до Херсона. На його шляху розташовуються Красноград, Нова Водолага, Новомосковськ, Іларіонове, Дніпрорудне, Горностаївка, Антонівка і населені пункти поменше.

У цьому напрямку ми возимо сільськогосподарську продукцію, прилади, обладнання, добрива, запчастини та деталі до техніки, будматеріали і багато іншого. Висока якість дорожнього полотна, особливо по трасі через Запоріжжя, дозволяє здійснювати транспортування продукції своєчасно та з гарантією її цілісності й схоронності.

Хочете замовити комфортні і оперативні перевезення?

Далеко не кожна транспортна компанія України здатна забезпечити належну якість за прийнятною ціною. Зробіть заявку у нас і переконайтеся: співпрацювати з нами надійно і вигідно! “Транс Стар” пропонує вам замовити негабаритні вантажоперевезення, формовку збірних поставок, транспортування небезпечних вантажів, індивідуальну доставку майна, офісні переїзди та інші логістичні послуги за недорогою ціною. У нас приємні умови співпраці, програма лояльності для постійних клієнтів і відповідальний підхід до роботи.

Звертайтеся в “Транс Стар”!