Зворотній звязок

Красивий вантаж! Як правильно перевозити квіти

Альтернативное название

Сьогодні перевезення вантажів по Україні є однією з тих послуг, від якості якої безпосередньо залежить успіх будь-якого бізнесу. Логістика стосується всіх сфер підприємницької діяльності, починаючи від доставки квітів і аж до поставок масивних турбін для гідроелектростанцій. “Транс Стар” готова взятися практично за будь-які замовлення: наші менеджери зможуть підібрати автомобіль як для малих попутних перевезень, так і для об’ємних поставок за індивідуальною заявкою.

Однак не будь-яка транспортна компанія України готова якісно виконати таке завдання, як перевезення крихкого рослинного вантажу, головною характеристикою якого є презентабельність. Таке транспортування досить ризиковане: адже якщо квіти зав’януть, або передчасно розкриються і втратять свій вигляд, всю партію доведеться просто викинути. У даній статті ми розглянемо, як правильно перевозити квіти і які особливості супроводжують цей захід.

Квіткові вантажоперевезення Київ – Харків і в інших напрямках по Україні

Квіти завжди користуються попитом, їх купують і взимку, і влітку, адже вони є універсальним подарунком, завжди приємним для жінок, їх вручають вчителям, викладачам та вихователям на честь професійних свят, а також на 8 березня, день народження і просто так, без приводу . Отже, цей вид бізнесу досить рентабельний, якщо правильно організувати логістику. І якщо кількість товару обумовлюється обсягами збуту і виявляється шляхом спроб та помилок, то транспортування – відповідальність компанії-перевізника.

Квіткові вантажоперевезення Київ - Харків і в інших напрямках по Україні

Як доставити квіти в цілості, тим більше якщо це попутна доставка збірних вантажів (наприклад, букетів і саджанців)? Ключовими факторами є вологість і температура повітря в фургоні. Щоб продукція прибула в місце призначення в належному товарному вигляді, не засохла і не зіпсувалася, для її поставки потрібно замовляти рефрижераторні вантажоперевезення.

Правила транспортування квітів:

  • Якщо перевозяться живі рослини в горщиках, температура повітря в кузові повинна бути в межах 0-2°С.
  • Свіжезрізані букети транспортуються при 1°С-8°С.
  • Цибулини і насіння “добре себе почувають” при 4°С-10°С.

Крім цього, важливо підготувати супровідну документацію. Список паперів, необхідних для поставки рослин, може включати фітосанітарні документи, транспортні накладні, сертифікати виробника і спеціальний дозвіл від одержувача.

Якщо ви хочете відправити попутний вантаж (квіти), слід пам’ятати, що їх акуратно упаковують і поміщають в ящики або коробки. Після тара щільно закривається і маркується. З метою збереження заданого мікроклімату всередині ізотерма навантаження квітів в рамках вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ або за іншим маршрутом слід здійснювати максимально швидко (але при цьому дбайливо).

Вибирайте оптимальний варіант на сайті вантажоперевезень “Транс Стар”

Наша компанія давно працює на логістичному ринку України, а в її штаті задіяні досвідчені менеджери, які без проблем підберуть для вас кращий автомобіль, для будь-яких потреб.

Цікавлять негабаритні вантажоперевезення Херсон – Львів? Ми знайдемо для вас фуру з тентованим кузовом (від 86 до 120 м3) або підготуємо трал. Чи плануєте масштабний офісний переїзд або закупівлю нового обладнання? Наші фахівці підберуть вам оптимальний автомобіль для вантажоперевезень 20 тонн і забезпечать ефективну логістику.

Чекаємо на ваші заявки!