Зворотній звязок

Перевозимо овочі та фрукти збірними партіями

Альтернативное название

Попереду літо, а це значить, що попит на попутні вантажоперевезення по Україні овочів і фруктів буде зростати, адже починається сезон поставок української сільськогосподарської продукції. Ключовими в цьому процесі є південні регіони: Херсонська, Миколаївська, Одеська, Запорізька області. Місцевими фермерами та агропідприємствами протягом літа активно замовляється доставка збірних вантажів в Київ, Харків, Львів та інші міста.

Незалежно від типу і характеристик продукції транспортна компанія України “Транс Стар” завжди готова надати свої послуги з доставки овочів і фруктів в тарному форматі. Ми виконуємо роботу відповідально, гарантуємо оперативність і повне збереження продукції.

Рефрижераторні перевезення вантажів по Україні

Так, перше що слід відзначити по доставці продукції даного типу, – необхідність замовляти спеціальний фургон з модулем регулювання температури, інакше фрукти і овочі зіпсуються, поки доїдуть до пункту вивантаження. Рефрижератор забезпечує оптимальний мікроклімат всередині кузова, тому навіть довгий шлях (понад 600 км) вантажоперевезення Херсон – Київ кавуни, полуниця, черешня, персики і абрикоси витримають без проблем.

Як правильно перевозити овочі та фрукти

Як правильно перевозити овочі та фрукти

  • Їх потрібно ретельно відбирати: до завантаження не рекомендуються перестиглі, підгнилі і забруднені продукти. Мити їх також не слід. Некондиційний товар потрібно просто відбракувати.
  • При перевезенні на далекі відстані м’яких фруктів – необхідно звести до мінімуму ефект вібрації, при необхідності слід використовувати картонні коробки або перекласти ящики м’якими матеріалами. Врахуйте: краще, якщо персики або банани будуть трохи недозрілими, ніж перетворяться в кашу при транспортуванні.
  • Перед завантаженням варто провести санітарну обробку транспортного засобу – дезінфекцію та знезараження.
  • Після завантаження слід налаштувати оптимальний температурний режим відповідно до рекомендацій нормативних документів стосовно регламентованих мінімальних і максимальних показників для кожного типу товарів.
  • Рекомендується передбачити захист продуктів від забруднення в процесі транспортування до місця вивантаження.

Для поставки фруктів і овочів найчастіше використовуються вантажоперевезення 20 тонн. Для цього нами задіюються бортові машини або магістральні фури. Варто зазначити, що допускається комбінування товарів в рамках збірної поставки згідно з вимогами до складу повітря, втрати вологи, стійкості до переохолодження, вентиляції.

Так, наприклад, умови регульованого середовища поділяються на 3 категорії:

  • Екстенсивне – для груш, яблук, авокадо, кісточкових, білокачанної капусти.
  • Рівномірне збільшення – кукурудза, ківі, манго, горох, ананас, цибуля, брокколі, пекінська і брюссельська капуста.
  • Мала кількість – підходить для винограду, папайї, лимона, апельсина та інших цитрусових.

Таким чином, виходячи з цієї інформації вже можна успішно формувати попутні вантажі для вантажоперевезення Дніпро – Павлоград і в інших напрямках.

Що стосується втрати вологи, то максимальні параметри тут мають цибуля-порей, морква і кольорова капуста – до 7%. Трохи менше у полуниці, грибів, яблук і перцю – 6%. Брокколі і салат допускають до 4% втрати вологи.

Сайт вантажоперевезень по Україні допоможе вам вибрати оптимальний варіант

Якщо вас зацікавило рефрижераторне перевезення вантажів по Україні, звертайтеся в “Транс Стар”. Ми підберемо для вас оптимальний автомобіль і своєчасно доставимо продукцію в цілості й схоронності. Крім доставки фруктів і овочів ви можете оформити заявку на індивідуальні, негабаритні вантажоперевезення Київ – Харків і в інших напрямках за низькою ціною.