Зворотній звязок

Послуги “Транс Стар” – перевезення цементу і будматеріалів

Альтернативное название

Ми входимо в число відповідальних і надійних українських перевізників, нам довіряють відправки як приватні особи, так і підприємства, великі магазини, офіси та інші представники бізнесу. Завдяки якісно налагодженій логістиці вантажоперевезення до 20 тонн здійснюються нами оперативно і з гарантією поставки майна в зазначений час.

Варто відзначити, що транспортні компанії з перевезення вантажів представлені в Україні в великому спектрі, тому у багатьох замовників виникає проблема з пошуком хорошого виконавця. Щоб вам легше було вибрати, пропонуємо ознайомитися з нашими послугами та пріоритетними напрямками роботи.

Якісні і надійні вантажоперевезення по Україні

Звернувшись до нас, ви можете замовити збірну попутну доставку продукції або оформити запит на індивідуальний рейс. Популярністю користуються обидва ці види поставки, а їх вибір обумовлюється типом майна.

Попутні перевезення застосовуються для поставки тарної продукції, а також вантажів, схожих за характеристиками і вимогами до транспортування. Це можуть бути будматеріали, наприклад, цемент. Його, до речі, можна возити двома способами: тарним (в мішках) і безтарним (цементовозом).

Якісні і надійні вантажоперевезення по Україні

Від цього і залежить формат послуги. У першому випадку вибираються машини до 20 тонн для вантажоперевезення будматеріалу в запакованому вигляді. При цьому вельми затребувані попутні відправки, адже якщо завантажити в одну фуру 380 мішків цементу (це буде 19 т.) з заводу, можна їх легко розвезти по магазинах будматеріалів, що зустрічаються на шляху прямування автомобіля. Вивантаження і здача одержувачу при цьому здійснюється за кількістю місць і вагою.

Коли потрібна доставка цементу безтарним способом – в рідкому вигляді, – використовується цементовоз, і в такому випадку відправити попутний вантаж не вийде. Постачальнику будматеріалу доведеться оформляти індивідуальну заявку на перевезення.

За якими правилами здійснюється транспортування цементу:

  • У тарному форматі поставки будматеріал необхідно уберігати від попадання вологи і акуратно оперувати з мішками, не допускати їх механічного пошкодження.
  • У цементовоз продукт заливається через шланг, після чого навантажувальний люк щільно і надійно закривається.
  • Після шланги знімаються, і обладнанню машини повертається належний вигляд.
  • Люк пломбується до місця доставки будматеріалу.
  • Під час вивантаження транспортному засобу потрібно забезпечити нахил в 12-14°.
  • Ємність для приймання рідкого цементу підбирається по висоті з урахуванням характеристик компресора цементовоза.

У нас ви можете замовити доставку різних будматеріалів: цегли, цементу в мішках, шлакоблоку, ЛФМ тарними партіями, а також ЗБВ-виробів, дошки, шиферу та інших товарів в рамках вантажоперевезення Дніпро – Новомосковськ та по інших регіонах.

Перевезення вантажів по Україні

Варто відзначити, що наш сайт вантажоперевезень (Україна) містить форму розрахунку вартості послуги. Крім доставки будматеріалів ми успішно здійснюємо негабаритні вантажоперевезення Дніпро – Херсон і в інших напрямках, зокрема, в Одесу, Харків, Київ та Львів. У ці міста ми возимо промислові верстати, обладнання, сільгосптехніку, бочки, ємності та інші нестандартні вироби.

Крім цього ви можете замовити у нас рефрижераторні вантажоперевезення 10 тонн. Ця послуга особливо популярна влітку в напрямку з Херсона по всій країні. Наші фургони, обладнані модулями регуляції температури, перевозять овочі та фрукти. Ми уважно стежимо за умовами перевезення, зберігаючи цілісність і належний товарний вигляд продукції.

“Транс Стар” – надійна транспортна компанія в Харкові, працює по всій Україні, а також в країнах СНД і Європи. Щоб прорахувати вартість конкретного перевезення – залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаними телефонами.