Зворотній звязок

Вантажоперевезення з Херсона і Нікополя: приймаємо заявки!

Альтернативное название

Весна в розпалі, а це значить, що скоро починається сезон перевезення овочів і фруктів з Херсонської області по всій країні. Тому “Транс Стар” – транспортна компанія з України – пропонує вам організувати вантажоперевезення 5 тонн і в більших масштабах в будь-якому напрямку з початковою точкою в м. Херсон (або його передмісті). Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи і ручаємося за результат.

Не перший рік працюючи в сфері перевезення фруктів і овочів, ми підбираємо транспорт відповідно до сезонності:

  • У квітні-травні продукцію возять по 5-10 тонн, як правило в автомобілях-напівпричепах, оскільки погода ще не спекотна.
  • Влітку, з липня по серпень користуються попитом вантажоперевезення рефрижератором, обсяги поставок при цьому складають в середньому 20 тонн.
  • У вересні-жовтні, коли температура повітря більш прохолодна, овочі і фрукти доставляють звичайними автомобілями по 10-20 тонн.

Перевезення овочів з Херсонської області компанією Транс Стар - це вигідно і зручно

Перевезення овочів з Херсонської області компанією “Транс Стар” – це вигідно і зручно

Наш сайт вантажоперевезень в Україні інформативний, оснащений зручною навігацією по видам послуг і формою розрахунку їх вартості. Ви вказуєте маршрут, вид і масу вантажу, дату доставки і контактні дані (ім’я, телефон, е-мейл). Після цього наш менеджер-логіст зв’язується з вами і уточнює всі деталі заходу.

Наші ключові маршрути:

Дані міста – ключові в своїх локаціях. Завдяки роботі по цих напрямах ми забезпечуємо стабільне постачання столиці і північної частини України, а також заходу, центру та сходу нашої країни вітчизняними овочами і фруктами.

У цих напрямках дуже часто здійснюється попутне перевезення збірних вантажів. Оскільки Херсонська область є найбільшим аграрним регіоном, по її території розосереджена маса населених пунктів, полів і складів з урожаєм. Кожен з них потрібно відвідати і забрати овочі, фрукти.

З іншого боку, використовуючи вантажоперевезення Херсон – Харків автомобіль, в залежності від маршруту, заїжджає в такі міста, як Миколаїв, Кропивницький, Нова Каховка, Запоріжжя та Мелітополь, Олександрія, Кременчук, Полтава, Нова Галещина, Наталине, Красноград і більш дрібні населені пункти для розвантаження херсонських сільськогосподарських продуктів.

Рефрижераторні вантажоперевезення 20 тонн з Херсона і Нікополя

Вони користуються високим попитом в жарку пору року, з червня по серпень, коли товар потрібно доставити на далеку відстань і зберегти при цьому належну якість продукції, що перевозиться. В даному напрямку нами використовуються машини наступних марок: DAF, Renault, Volvo, MAN, Mitsubishi, Scania, Isuzu, Hyundai та інші. З їх допомогою здійснюється вантажоперевезення овочів і фруктів по всій Україні.

Щоб замовити машину для поставки товару з аграрного Херсона та Нікополя – великого міста на березі Каховського водосховища – телефонуйте нам або залишайте заявку через форму зворотного зв’язку. Компанія “Транс Стар” гарантує збереження вашої продукції. Організовувані нами вантажоперевезення Херсон – Київ і по інших містах України завжди якісні та своєчасні.