Зворотній звязок

Вантажоперевезення Дніпро і Дніпропетровська область

Альтернативное название

Дніпро – великий мегаполіс і наша транспортна компанія (Україна) “Транс Стар” активно розширює свою діяльність в цьому регіоні. Ми пропонуємо найбільш вигідні і лояльні умови, особливо постійним клієнтам. В спектр наших послуг входить доставка збірних вантажів, негабаритної продукції, тарних товарів та інших виробів, в тому числі специфічних і небезпечних вантажів.

Популярні види вантажоперевезень по Дніпропетровській області

Найчастіше клієнти замовляють поставку товарів, транспортування майна при квартирних або офісних переїздах, а також активно використовують збірні доставки. Попутні вантажоперевезення по Україні користуються чималим попитом, і такий великий промисловий центр, як Дніпро – не виняток.

популярні види вантажоперевезень по Дніпропетровській області

Ми надаємо наші послуги за такими ключовими напрямами:

У Дніпропетровській області розташовується безліч об’єктів бізнесу, починаючи з великих промислових гігантів, які збувають свою продукцію за кордон, аж до невеликих магазинчиків, яким потрібні регулярні поставки товару з головної бази.

Тому стабільним попитом користуються вантажоперевезення 5 тонн, а також 10 т. і більше. В рамках даної послуги ми надаємо такі автомобілі як MAN, Iveco, Scania, Renault, Ford, Mercedes та інші. Для бізнесу вони стануть відмінним рішенням, що поєднує прийнятну тоннажність і раціональну ціну оренди.

Виконуючи замовлення на вантажоперевезення Дніпро – Павлоград і по іншим містам, ці машини можуть транспортувати найрізноманітніші товари:

  • верстати та промислові агрегати,
  • вітрини та торгівельне обладнання,
  • фрукти та овочі,
  • оргтехніку та комп’ютери,
  • меблі та побутову техніку,
  • сейфи і банкомати,
  • продукти харчування (в тому числі і з замовленням рефрижератора).

Оформити заявку на машину не складно – наш сайт вантажоперевезень простий та інтуїтивно зрозумілий. Для вашої зручності ми інтегрували в нього форму розрахунку послуги. Після її заповнення і відправки з вами зв’язується наш логіст, фіксує інформацію про габарити вашої відправки і характерні риси майна, погоджує час і місце завантаження / розвантаження, уточнює всі нюанси замовлення, після чого називає вам остаточну вартість.

Вантажоперевезення 10 тонн з м. Дніпро

У Дніпропетровській області багато великих міст, таких як Кривий Ріг, Павлоград, Новомосковськ та ін. Тому високою популярністю тут користується попутне перевезення збірних вантажів. Погодьтеся, зручно замовити машину 10 т. і доставити в одному напрямку, наприклад, 2 тонни цементу, 6 тонн цегли і кілька десятків рулонів руберойду.

Збірне формування відправлень вигідно використовується для вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг і в інші районні центри. Застосовувати його можна також для овочів і фруктів, побутової техніки, меблів, тарної продукції, обладнання і навіть деяких товарів з небезпечних категорій.

Наш сайт вантажоперевезень по Україні містить всю необхідну інформацію про послуги та умови співпраці. Якщо у вас залишилися питання, задайте їх менеджерам-логістам компанії “Транс Стар” і отримайте вичерпну консультацію.