Зворотній звязок

Перевезення меблів та офісної техніки

Альтернативное название

Багато українських і міжнародних транспортних компаній з перевезення вантажів пропонують послуги офісних переїздів або перевезень меблів. Звичайно, у концернів, які торгують меблями, і у великих інтернет-магазинів, як правило, є свій автопарк, однак навіть у них трапляються логістичні непорозуміння і доводиться шукати підрядника на стороні.

Якщо офіс компанії великий, займає один або кілька поверхів, включає багато відділів і великий штат, для переїзду в другу локацію можуть знадобитися вантажоперевезення до 20 тонн. І зумовлено це не стільки вагою майна, скільки необхідністю великого простору в кузові.

Замовити офісний переїзд в “Транс Стар”

Перевезення меблів і оргтехніки – клопіткий процес, що вимагає особливої ​​уваги. Наш сайт вантажоперевезень (Україна) допоможе вам підібрати відповідний автомобіль, а консультанти – правильно організувати захід.

Замовити офісний переїзд - компанія Транс Стар

Сучасний офіс часто містить широкий спектр оргтехніки, в який входять комп’ютери, LCD телевізори, проектори, копіювальні апарати, мережеве обладнання та інша електроніка. І, безумовно, вам буде потрібно перевезення меблів: столів, стільців, перегородок, диванів, шаф і різної фірмової атрибутики – банерів, стелажів, рекламних стійок.

Щоб в рамках вантажоперевезення 10 тонн майно не пошкодилося, потрібно правильно організувати процес офісного переїзду, особливо якщо він тривалий, наприклад, доставка з України в СНД.

Офісне вантажоперевезення включає:

 • приїзд бригади фахівців;
 • розбирання меблів, оргтехніки та упаковку кожного елемента окремо;
 • подачу відповідного автомобіля;
 • навантаження майна, що транспортується;
 • перевезення вантажів по Україні та в інші країни;
 • розвантаження на новому місці;
 • розпакування і складання меблів;
 • розстановку оргтехніки та предметів інтер’єру в приміщенні;
 • вивезення використаної упаковки по завершенні переїзду.

Під час офісного вантажоперевезення ми рекомендуємо розбирати меблі, тому що це економить простір в кузові машини, прискорює роботу фахівців і за умови гарної упаковки сприяє збереженню виробів. Предмети, що транспортуються, надійно фіксуються в автомобілі за допомогою ременів.

Відзначимо, що розбиранню підлягають негабаритні меблі, наприклад, столи, стелажі, перегородки. Вони поділяються на складові елементи і маркуються. Також слід підписувати коробки, щоб при розвантаженні легше було їх розпізнавати. Адже в будь-якому офісі знайдеться спектр предметів першої необхідності і частина речей, які можуть деякий час після переїзду залишатися в ящиках.

При підготовці до вантажоперевезення використовуються такі пакувальні матеріали:

 • картонні / гофро коробки,
 • плівка стрейч,
 • картонні кутники,
 • пакувальний папір,
 • картон листовий,
 • скотч,
 • повітряно-бульбашкова плівка.

Кожен вид елементів пакується окремо. Системні блоки, монітори, плазмові панелі, сканери, ноутбуки, принтери рекомендується обернути в бульбашкову плівку і після поміщати в коробку. Меблі упаковуються в плівку стрейч. На гострі краї конструктивних елементів надягають картонні кутники.

Завдяки плівці забезпечується амортизація тряски в дорозі. Тому оргтехніка та предмети меблів вбережуться від пошкоджень, а їх висувні частини – від випадкового вильоту назовні. Клавіатури для ПК можна обмотати папером і скотчем. Роутери, мишки, навушники, мікрофони та інше периферійне устаткування найзручніше скласти в окремий ящик.

Щоб офісна доставка вантажів була успішною, слід коректно розставляти предмети в машині. Спочатку в кузов вносяться масивні і важкі об’єкти: деталі столів, тумби, сейфи, шафи, стенди і т.п. Зверху або поруч з ними встановлюються коробки з крихким обладнанням і легкі елементи інтер’єру.

Слід зазначити, що при офісних переїздах попутні перевезення, як правило, не практикуються. Вони можливі тільки у випадках, коли компанія вирішила об’єднати кілька філій, раніше розкиданих по місту, або переїжджає з однієї країни в іншу. У такій ситуації відправити попутний вантаж – значить зібрати майно кількох офісів в одній машині і доставити його в зазначене місце.