Зворотній звязок

Обережно! Небезпечний вантаж

Альтернативное название

Однією із затребуваних, але специфічних послуг є поставка небезпечних вантажів, до яких пред’являються особливі вимоги. Обумовлено це тим, що обробка і транспортування такого багажу при неправильному підході може спричинити пожежу, вибух, а також завдати шкоди довкіллю та персоналу. У таких випадках доставка збірних вантажів, як правило, не практикується.

Наша транспортна компанія (Україна) пропонує вам перевезення небезпечних товарів. Ви можете замовити у нас автомобіль відповідного рівня, обладнаний для вирішення подібних завдань.

Класифікація небезпечних вантажів:

  1. легкозаймисті рідкі продукти;
  2. вибухові речовини;
  3. гази;
  4. радіоактивні реагенти;
  5. їдкі і корозійні речовини;
  6. інфекційні та токсичні продукти;
  7. отрутохімікати;
  8. органічні пероксиди;
  9. окислювачі;
  10. пожежонебезпечні тверді речовини і метали.

Сайт вантажоперевезень по Україні “Транс Стар” – великий спектр машин для небезпечних вантажів

Підбір транспортного засобу багато в чому залежить від формату речовин, що перевозяться. Для поставки наливних продуктів задіюються автоцистерни (АТ). Коли потрібно доставити летючі речовини – газовози (FL), але якщо ви перевозите балони, наприклад, з киснем або пропаном, можна застосовувати автомобіль зі спеціальними  елементами для фіксації.

Обережно! Небезпечний вантаж

При цьому слід пам’ятати, що попутне перевезення збірних вантажів в таких випадках не використовується. Справа в тому, що кожен тип небезпечної продукції потребує певних умов транспортування і упаковки. Деякі речовини вимагають дотримання сталого режиму температури, інші не можна комбінувати між собою, наприклад, окислювачі та гази. Вибухові матеріали (патрони, піротехніка) транспортуються окремо в автомобілях категорій EXII / EXIII.

Для здійснення вантажоперевезення Харків – Київ ємностей з газом їх потрібно укладати в дерев’яні фіксатори напівкруглої форми, поверхню яких оббивають м’яким матеріалом. Не можна допускати контакту балонів з олійними речовинами. Укладаються вони поперек кузова. Влітку перевозяться в напівпричепах машин, захищених від прямих сонячних променів. У разі вантажоперевезення в вертикальному положенні балони поділяються огороджувальної сіткою і прогумованими прокладками.

На транспортування небезпечних вантажів необхідно отримувати дозвіл УБДД ДПД. Спектр необхідних документів розширюється, якщо вами планується міжнародний маршрут, наприклад, доставка з України в Європу. В такому випадку оформити дозвільні папери на перевезення потрібно і в країні, де знаходиться одержувач небезпечного вантажу.

Ще один важливий аспект – маркування. Наноситься воно на кришках і на одній з граней тари. Також слід використовувати ярлики, що повідомляють про небезпеку доставляємої в рамках вантажоперевезення Житомир – Київ продукції. Для отрутохімікатів, токсичних або інфекційних речовин застосовуються спеціальні герметичні контейнери, бочки та інша тара, виготовлена ​​з матеріалів, стійких до їх впливу.

У разі вантажоперевезення Київ – Чернігів радіоактивних продуктів, з огляду на високий ризик нанесення шкоди навколишньому середовищу і життю водія, дана процедура узгоджується на державному рівні і контролюється службою МАГАТЕ (міжнародне агентство з атомної енергії). Упаковка для них виготовляється з матеріалів, здатних перешкоджати альфа, бета і гамма випромінюванню (бетон або свинець). У разі ДТП вона не повинна втрачати герметичність.

Звертайтеся в “Транс Стар”, якщо вас цікавлять попутні вантажоперевезення по Україні і своєчасна доставка небезпечних вантажів.