Зворотній звязок

Види і призначення вантажних автомобілів

Альтернативное название

Компанія “Транс Стар” пропонує якісно сформувати попутний вантаж по Україні і оперативно доставити його за адресою. У роботі ми використовуємо автомобілі в великому спектрі, адже до кожної поставки потрібно підходити індивідуально і враховувати специфіку замовлення. Наш сайт вантажоперевезень дозволяє підібрати машину по необхідному тоннажу і містить форму зворотного зв’язку з прорахунком послуги.

Спектр транспортних засобів, що застосовуються в роботі, включає близько 10 типів, частина з яких універсальні. Однак існують і специфічні автомобілі, призначені для вирішення конкретних завдань. Правильний вибір автотранспортного засобу – запорука високої якості послуг перевізника.

Яку машину замовити для вантажоперевезення?

Автомобілі поділяються за конструкцією корпусу і вантажопідйомностю. При цьому також грає роль кількість вільного місця всередині кузова. Адже при рівних можливостях, наприклад, для вантажоперевезень 20 тонн об’єм машини може становити як 82 м3 (єврофура), так і 110 м3 (джамбо). Тому при обробці замовлення наші менеджери орієнтуються на всі параметри транспорту.

Види автомобілів за конструкцією кузова:

  • Автосцепка (автопоїзд).
  • Тент (напівпричіп).
  • Холодильник.
  • Автовоз.
  • Самоскид.
  • Лісовоз.
  • Цистерна.
  • Зерновоз.
  • Контейнеровоз.

Автосцепка застосовується для вантажоперевезення Дніпро – Херсон об’ємних партій товару, але не годиться для довгомірних виробів. Даний транспорт являє собою фуру, доповнену причепом. Габарити цих машин, як правило, витримані в таких межах: довжина кузова – 7 метрів, причепа – 8 м., місткість – 38 європалет, корисний об’єм кузова – від 96 до 120 м3. Завантажувати товар в таку машину можна зверху, збоку і ззаду.

призначення вантажних автомобілів

Тент – стандартний варіант, який підходить для вантажоперевезення Харків – Київ будь-якої продукції. Заповнювати кузов можна також з трьох сторін, як і у автопричепа. На борт така машина може взяти 20-22 тонн. Вміщує від 22 до 33 європалет. Навантажувальний об’єм становить 60-96 м3. Оптимальний варіант для тента, коли замовлена ​​попутна доставка збірних вантажів.

Рефрижератор – специфічні автомобілі, кузова яких оснащені кліматичним устаткуванням. Вони можуть бути задіяні, коли виникає необхідність вантажоперевезення Житомир – Київ швидкопсувних товарів, яким потрібен певний температурний режим. Місткість рефрижератора – 24-33 європалет, об’єм в межах 82м3.

Автовоз – засіб з відкритим кузовом, що використовується для поставки легкових машин. Залежно від довжини причепа вміщує від 8 до 10 автомобілів. Самоскид – транспорт з відкидним кузовом. Таку машину можна задіяти для вантажоперевезення Київ – Чернігів сипучих матеріалів, наприклад, піску, щебеню, гравію.

Лісовоз – спеціально обладнаний причеп таких машин дозволяє здійснювати транспортування довгомірних вантажів. Зокрема, кругляка, бруса і колод. Можна використовувати також для доставки труб, металоконструкцій.

Цистерна – ідеальний вибір для перевезення рідин. Вантажопідйомність таких машин варіюється в межах від 12 до 22 тонн. Обсяг кузова – 40м3. Варто відзначити, що цистерни бувають харчові та хімічні, що дозволяє розділити їх відповідно до типу перевезених товарів: вода, спирт, молоко і кислоти, миючі, лакофарбові вироби відповідно.

Зерновоз – автомобіль з вантажопідйомністю 12-30 тонн. Використовується для поставки зернових культур насипом. Навантаження здійснюється зверху або збоку, а вивантаження – бокове або заднє, як у самоскида. Контейнеровоз – використовується найчастіше в портах. Володіє рекордною вантажопідйомністю – до 50 тонн. Являє собою тягач, обладнаний для перевезення контейнера, який за допомогою крана встановлюється на платформу автомобіля.

Звичайно ж, ми використовуємо в роботі і малотоннажні машини – мікроавтобуси і газелі, здатні перевозити від 1500 до 5000 кілограм.

Наша транспортна компанія (Україна) пропонує вам відправити попутний вантаж або індивідуальне замовлення на вигідних умовах в найкоротші терміни.