Зворотній звязок

Оптимізуємо транспортування будматеріалів

Альтернативное название

Запорука успішного ремонту – злагодженість і чіткість дій. Для мінімізації зайвих витрат необхідна чітка схема, адже навіть час, витрачений на очікування коштує дорого. «Транс Стар» – одна з небагатьох транспортних компаній в Україні, яка надає повний спектр послуг з перевезення будматеріалів в будь-який час по всій Україні.

Будівельні матеріали – це велика група товарів, що вимагає особливого підходу. Наша компанія має досвід у перевезенні будь-якого товару, починаючи з арматури, плитки або готових конструкцій і закінчуючи навіть будівельною технікою (бетономішалка, маніпулятор, екскаватор і т.д.). Популярні вантажоперевезення Київ Харків і в інші міста, попутна доставка збірних вантажів і якісна робота на всіх етапах логістики – це наша діяльність і ми гарантуємо якісне виконання замовлень будь-якої складності.

вантажоперевезення Київ Харків і в інші міста, попутна доставка збірних вантажів

Переваги роботи з Транс Стар

 • Перевезення вантажів по Україні: великий список напрямків по всій країні для максимальної оптимізації транспортувань, починаючи від коротких маршрутів, як вантажоперевезення Дніпро Дніпродзержинськ і закінчуючи між самими далекими областями нашої країни;
 • Оперативна доставка в зручний час, без вихідних: ми цінуємо час клієнтів, тому працюємо 365 днів у році;
 • Завжди є вільні машини на лінії: ми швидко знаходимо автомобілі, готові до завантаження;
 • Великий спектр вибору спеціалізованих засобів для перевезення вантажів будь-яких типів: від невеликих вантажівок до фур і платформ для поставки негабаритних об’єктів;
 • Повна відповідальність за вантаж: контроль на всіх етапах роботи з замовленням;
 • Страховка вашого товару: від крадіжки, втрати, псування (за бажанням клієнта);
 • Персональний менеджер, який супроводжує вантаж: ви завжди можете дізнатися про стан поставки;
 • Можливість доставки збірних вантажів: можна відправити попутний вантаж по Україні з довантаженням неповних автомобілів, що йдуть в потрібному напрямку;
 • Робота з усіма типами будматеріалів: сипучі, несипучі, оздоблювальні матеріали, кабелі, пиломатеріали, вікна і т.д.

Тендітні матеріали

Такі тендітні вироби, як гіпсокартон або скло надійно фіксуються відповідними пакувальними матеріалами з жорстким ударостійким каркасом і м’яким наповненням, якщо мова йде про нестандартні конструкції (настінні панелі, предмети декору).

В якості тари також використовується обрешітка, коробки з товстого гофрокартону / пластику, піноупаковка. Всі упаковки даного типу маркуються відповідними знаками згідно з ГОСТ, а також містять позначки про особливості навантаження. Для запобігання переміщення по кузову, об’єкти закріплюються ременями, розпірними планками, надувними подушками і т.д.

Резервуари

Гідроізоляційні матеріали, що зберігаються в бочках, можуть перекинутися. Для їх фіксації використовуються стелажі, опорно-стопорні фіксатори, ремінні розтяжки.

У перевезенні використовуються довгомірні причепи відкритого типу, трали, низькорамні майданчики і автофургони. При необхідності використовуються рефрижераторні та ізотермічні установки.

Несипучі матеріали

До даної категорії відносяться, як правило, пиломатеріали, покриття для підлоги, плитка, сантехніка. Зазвичай вони фасовані в картон від виробника. Якщо така упаковка відсутня, їх необхідно додатково запакувати в гофрокартон і зафіксувати на піддонах ремінними стяжками.

При невеликому обсязі, товар можна відправити такими попутними вантажоперевезеннями як Харків – Одеса, мінімізувавши витрати на оренду цілого авто.

Будівельне обладнання

Під час будівельних робіт неможливо обійтися без будтехніки, починаючи від бетономішалок і закінчуючи екскаваторами, кранами і буровими машинами. Все це відноситься до негабаритним перевезень (вантажоперевезення 20 тонн для великої техніки). Негабаритні вантажоперевезення Херсон Львів і по інших напрямках здійснюються нами на спеціальному обладнанні:

 1. Трали: посилені транспортні платформи для великовагових машин;
 2. Лафети: великогабаритні платформи, які використовуються найчастіше для навантажувачів.

Це швидкий і безпечний варіант, при якому орендована техніка не наражається на ризик поломок через особливості дорожнього покриття.

Вибирайте надійного перевізника для досягнення своїх цілей. Ми погрузимо і доставимо все для будівництва та ремонту. На сайті вантажоперевезень ви знайдете всі види послуг, які ми надаємо – для нас немає нічого, що не можна перевезти.