Зворотній звязок

Як перевезти крихкий вантаж?

Альтернативное название

Коли потрібно перевезення посуду, скла, тендітних виробів з кришталю або кераміки, то завдання перевізника – не налякати клієнта, а підтримати, незважаючи на те, що попереду – об’ємний фронт роботи, і рішення цілого комплексу задач: від упаковки вантажу до оптимізації маршруту. Як перевезти дзеркало або антикваріат оперативно і якісно, ​​читайте в даному матеріалі.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВАНТАЖУ

Перед тим, як запропонувати вірне рішення з транспортування збірного вантажу, що складається з неміцних матеріалів, потрібно визначити, до якої категорії він відноситься. Всього їх три:

  1. крихкі предмети: вази, скульптури, дзеркала, люстри, посуд з кераміки, вироби з кришталю, богемського скла та інших цінних матеріалів, цілісність яких легко порушується через необережне поводження або зміни кліматичних умов – температури або рівня вологості;
  2. дорогі речі: антикваріат (столові прибори, картини, кімнатні аксесуари), сейфи, ювелірні прикраси, великі суми грошей, музичні інструменти;
  3. флора и фауна: экзотические цветы, кустарники, ростки, а также редкие породы как диких, так и домашних животных.

І транспортування вантажу в кожній з категорій буде істотно відрізнятися. Наприклад, щоб перевезти скло, буде потрібно міцна упаковка і м’яка підкладка, що забезпечує фіксацію вироби в одному положенні, і нейтралізує тиск і силу удару при навантаження і вивантаження коробок. В якості м’якої підкладки використовується листи пінопласту або плівка з бульбашками.

Перевезення антикваріату проходить в аналогічному форматі: потрібно підібрати надійну упаковку і підкладку, щоб виключити пошкодження цінної речі в дорозі.

Що стосується третьої категорії тендітних товарів – флори і фауни, то їх транспортування вимагає великих клопотів. Крім вольєра для тварин або упаковки для рослин, де буде підтримуватися певний рівень вологи, світла, температури, потрібні спеціальні дозволи на транспортування. Їх ви отримуєте окремо в спеціалізованих службах. Транспортні компанії подібні документи не надають.

ПРАВИЛА ПОГРУЗКИ

Перед тим, як перевозити скло, важливо придбати і маркування – наклейки, на яких вказується, що всередині коробки – б’ються. Це необхідно, щоб попередити вантажників про те, що всередині тендітні предмети, і з ними потрібно поводитися дуже акуратно.

Аналогічні правила регламентує і перевезення музичних інструментів: якщо ви не хочете, щоб скрипка, контрабас, туба, гітара та інші речі, що перевозяться в складі збірних вантажів, постраждали, наклейте «попередження» на коробку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ З КРИХКИМИ РЕЧАМИ

Щоб у вас з’явилося уявлення про цю послугу, розповімо, як перевозять дзеркала, адже це один з найбільш «примхливих» матеріалів.

Наша транспортна компанія по перевезення вантажів діє таким чином:

  • оцінка вантажу: нам важливо дізнатися параметри вантажу, що перевозиться і кількість дзеркал в конкретній партії;
  • упаковка: вона включає вибір коробки і формування м’якої підкладки;
  • погрузка: акуратне розміщення коробок з вмістом в вантажному відсіку автотранспорту;
  • складання маршруту слідування: ми вибираємо дороги, де практично немає ям та вибоїн, щоб виключити будь-які загрози для пошкодження цієї категорії речей.

Такий підхід гарантує оперативну і надійне транспортування цінних речей, в основі яких скло, кераміка, кришталь та інші крихкі матеріали.