Зворотній звязок

Як правильно пакувати вантаж для перевезення транспортом?

Альтернативное название

пакування вантажу

Будь-яке вантажоперевезення – це завжди дуже складний і відповідальний процес, який вимагає особливих зусиль і тимчасових витрат. Сам процес транспортування – це лише одна частина роботи, яку виконують транспортні компанії. Але, ще до того, як автомобіль рушить з місця, виконується широкий комплекс підготовчих робіт. В першу чергу це оформлення всієї необхідної документації, складання маршруту шляху, супровід вантажу в разі необхідності, а також розвантажувально-навантажувальні роботи. Але, найголовніше, що обов’язково повинна бути виконана правильна упаковка та маркування вантажу.

Останній етап грає особливо важливе значення. Тільки правильно упакований і промаркірований вантаж доїде до пункту призначення в цілості й схоронності. Тут важливо сказати про те, що грамотність упаковки контролюється вимогами ГОСТ, тому транспортні компанії приділяють цьому аспекту дуже важливе значення.

Існує три основних види упаковки:

  • Жорстка – виготовляється з дерева, скла або пластмаси;
  • Напівжорстка – проводиться з картону, гофрованого паперу та полімерних матеріалів;
  • М’яка – являє собою упаковку стрічкою, папером або плівкою.

Очевидно, що кожен з цих видів упаковки підбирається індивідуально виходячи з особливостей перевезеного товару, його ваги, габаритів і жорсткості.

Якщо говорити про маркування, тут також є ряд вимог, яких необхідно дотримуватися. Зокрема, якщо товар, що перевозиться відноситься до категорії тендітних і чутливих, а також вимагає дотримання певного температурного режиму, то його упаковка повинна бути супроводжена відповідними бирками або наклейками. Тільки в цьому випадку можна гарантувати збереження і безпеку виконуваної вантажоперевезення.

Фахівці компанії «Trans-Star» ретельно ставиться до процесу транспортування вантажів перед відправкою, пропонуючи висококласний сервіс і гарантуючи завжди індивідуальний підхід кожного клієнта.