Зворотній звязок

Як заощадити при доставці невеликої партії вантажу?

Альтернативное название

Як сэкономить на доставке груза

Нерідко трапляється так, що один клієнт не може повністю завантажити транспортний засіб, тому перевезення порівняно невеликого за габаритами товару може обходитися досить дорого. І тут виникає цілком розумне питання – як заощадити на транспортуванні в такому випадку?

Вирішити цю проблему можна двома способами:

  1. Вибравши відправку в якості збірного вантажу;
  2. Виконавши довантаження транспортного засобу, який буде виїжджати найближчим часом.

Ці два варіанти допоможуть вам дійсно відмінно заощадити. Звичайно, у них все ж є один вагомий недолік – це втрата часу, так як вам доведеться чекати, поки транспортний засіб буде повністю укомплектовано перед тим, як відправиться в дорогу. Однак, якщо оперативність не в пріоритеті, то за допомогою двох вищеописаних варіантів доставки ви зможете дійсно відмінно заощадити.

При відправці збірної перевезенням, схема роботи з транспортною компанією виглядає наступним чином: клієнт передає свою посилку на склад транспортної компанії, де вона деякий час чекає повної партії для відправки в дорогу. Втім, з огляду на той факт, що сьогодні ця послуга користується досить високою популярністю, чекати довго навряд чи доведеться.

Що стосується довантаження, тут принцип роботи дещо відрізняється від збірної відправки. В першу чергу тому, що товар не зберігається на складі – відправник повинен буде привезти його безпосередньо перед завантаженням до автомобіля. Як правило, такий тип вантажоперевезень використовується при необхідності перевезти об’ємний вантаж на маршрутах з високою вантажопотоком.

Компанія «Trans-Star» пропонує вам відправку збірних вантажів, а також догрузов, причому на вигідних умовах і з обов’язковими гарантіями якості від нашого сервісу!