Зворотній звязок

Взаємодія клієнта з транспортною компанією

Альтернативное название

взаимодействие клиента с транспортной компанией

Працювати з “Транс Стар” вигідно і комфортно

Перевезення вантажу до пункту призначення, організація офісного або квартирного переїзду – досить відповідальні і складні процеси. Незважаючи на те, що на перший погляд вони можуть здатися вельми простими, як з боку клієнта, так і від виконавця все ж таки потрібні певні знання. Очевидно, що отримувати спеціальну юридичну освіту в сфері логістики замовнику не потрібно, але про деякі моменти все ж слід поцікавитися і уточнити.

Зокрема, основні обговорення найкраще провести ще до складання договору про надання послуг. Важливо сказати про те, що відправник вантажу може бути одночасно і вантажоодержувачем теж. Відповідно, договором визначаються всі обов’язки кожної зі сторін. Це може бути самостійне навантаження, розвантаження або упаковка товару перед відправкою.

Однак, найчастіше дані процеси виконує сама транспортна компанія, надаючи цю послугу на комплексній основі. Незнання того, хто відповідальний за маркування вантажу, а хто знімає з нього захисне покриття, розвантажує або завантажує, може привести до конфліктних ситуацій ще на початку роботи з транспортною компанією.

Важливо сказати про те, що професіонали своєї справи надають усі послуги відповідно до чинного законодавства. Є певні вантажі, які не можна перевозити без попереднього отримання відповідних дозволів. Компанія «Trans-Star» пропонує своїм клієнтам висококласний сервіс, відповідальність і професіоналізм. При цьому ми гарантуємо вам привабливі розцінки на всі послуги та індивідуальний підхід до кожного замовлення.