Зворотній звязок

Вантажні перевезення у напрямку Харків – Одеса, Херсон, Миколаїв, Первомайськ

Альтернативное название

Маршрут доставки вантажів автомобільним транспортом між Харковом та Одесою традиційно має досить високу популярність. Саме ці регіони займають перші місця за кількістю підприємств та організацій сфери послуг.

Щоб забезпечити комфортні умови розвитку бізнесу, вигідно користуватися послугами перевезень. Доставка сировини, готової продукції чи обладнання між цими регіонами сприяє розвитку компаній клієнтів.

Особливості напрямку Харків – Одеса, Харків-Херсон, Харків-Миколаїв, Харків-Первомайськ

Південні регіони України традиційно славляться вирощуванням широкого спектру овочевих культур, фруктів та ягід. Починаючи з весняного періоду та до початку осені здійснюється доставка врожаю за українськими населеними пунктами. Серед найпопулярніших найменувань фермерських продуктів:

  • Черешня.
  • Полуниця.
  • Кавуни.
  • Капуста.
  • Редис.

Багато компаній-перевізників здійснюють рейси з міст півдня України до Харкова та інших великих обласних центрів лише в літній сезон для доставки продуктів харчування. Послугами «Транс Стар» за даними маршрутами користуються незалежно від пори року. Великому числу підприємств потрібна регулярна доставка товарів цілий рік.

Якщо необхідно перевезти продукти, що швидко псуються, замовнику вигідно використовувати рефрижераторні транспортні засоби. Підтримка стабільної температури у кузові авто не дозволить зіпсувати товари навіть на тривалих відстанях. Завдяки дотриманню таких умов, не важко доставити вантаж з Одеси та інших південних міст до Харкова.

Вибір транспорту

Перед тим, як замовити перевезення, клієнт може попередньо розрахувати ціну за гнучкими тарифними планами. Немає необхідності оплачувати багатотонну фуру, якщо необхідний обсяг чудово розміщується у вантажній «Газелі». Менеджери компанії «Транс Стар» допоможуть визначити оптимальний варіант доставки, який буде вигідним за вартістю для замовника.

Для різних видів вантажу важливо правильно підібрати тентований або суцільнометалевий кузов. Також використовується марка транспортного засобу залежить від габаритів товарів. За потреби можна замовити перевезення негабаритних вантажів, достатньо лише обговорити всі нюанси з представниками компанії-перевізника.

Переваги компанії «Транс Стар»

Замовляючи послуги перевезення продукції компанії «Транс Стар», клієнти можуть розраховувати на такі переваги:

  • Дотримання правил зберігання та необхідних температурних норм для кожного виду вантажу.
  • Виконуйте заздалегідь встановлений графік доставки.
  • Навантаження та вивантаження силами працівників компанії.
  • Можливість вибрати максимально короткий та швидкий маршрут.

На відміну від більшості перевізників «Транс Стар» може запропонувати маршрути в усіх напрямках як по Україні, так і по європейських країнах та СНД. Кожен клієнт може розраховувати на гнучку систему тарифікації залежно від необхідної відстані, типу транспортного засобу та маси вантажу.

Вибір маршруту

Серед основних нюансів, що впливають на вартість та швидкість перевезення вантажів по Україні, можна виділити складання маршруту руху. Фахівці з логістики «Транс Стар» готові вибрати найкращий шлях для безпеки та збереження товару клієнта.

За маршрутом перевезення вантажів з Харкова до Одеси водії компанії можуть також здійснювати доставку до таких міст: Херсон, Миколаїв та Первомайськ. Цей варіант підійде замовникам, яким потрібно регулярно надсилати різні обсяги своєї продукції за вказаними населеними пунктами.