Зворотній звязок

Доставка збірних вантажів за маршрутом Харків – Київ – Харків

Альтернативное название

Однією з найбільш популярних послуг, що пропонуються сьогодні на ринку вантажоперевезень, є щоденні відправлення у напрямку Харків – Київ – Харків. При цьому все більшу популярність набирає транспортування попутних вантажів, вигідніше порівняно з традиційними рейсами без перевезення продукції у зворотному напрямку.

Чим відрізняється доставка збірних вантажів?

Безперечна перевага перевезення попутних вантажів – для клієнта відсутні витрати на комплектацію транспортного засобу. Кожен замовник оплачує лише свою частину об’єму автомобіля. Цей спосіб доставки чудово підійде невеликим виробникам товарів, яким раніше доводилося відправляти вантажі малої маси, оплачуючи рейс повністю.

Замовляти транспортування попутних вантажів вигідно ще з кількох причин:

  • Оформленням документації та моніторингом усіх процесів займається транспортна компанія.
  • Можливість відстеження завантаження, розвантаження та переміщення транспорту з боку замовника.
  • Здатність організувати постійний виїзд за маршрутом Харків – Київ – Харків.
  • Дотримання обумовлених термінів доставки.
  • Ціна залежить від габаритів товару.

Професійні логісти компанії «Транс Стар» допоможуть розрахувати точну вартість транспортування та запропонують варіанти економії для постійних клієнтів, яким потрібна регулярна доставка по заданому маршруту. Достатньо лише звернутися за консультацією та вказати специфіку перевезення.

Особливості послуги у компанії «Транс Стар»

Замовляти послугу доставки збірних вантажів у менеджерів “Транс Стар” можна і виробникам з мінімальними обсягами товарів. Ми готові виконати перевезення, навіть якщо продукція міститься на одну палету. Досвідчені логісти вибудовують маршрут таким чином, щоб у найкоротший термін забрати товари всіх клієнтів у місті.

У зворотний бік автомобіль не їде порожнім, адже постачальники продукції іншого населеного пункту також чекають на доставку товарів. Перевезення заздалегідь продуманими ланцюжками вигідні як для виробників, так і для транспортної компанії.

Транспортування вантажів здійснюється 6 днів на тиждень, при цьому замовник може вибрати індивідуальний графік постачання, який ідеально підходить для кожного конкретного підприємства. За маршрутом Харків – Київ – Харків досить часто використовуються 10-ти та 20-ти тонні вантажні автомобілі, але можливі й інші варіанти, обумовлені індивідуально.

Кому підходить послуга перевезення збірних вантажів?

Можна виділити кілька категорій компаній, яким вигідно перевозити попутні вантажі:

  • • Регіональні виробництва із точками продажу в столиці.
  • Національні та місцеві торговельні мережі.
  • Замовники, яким потрібна доставка безпосередньо від виробника одержувачу чи дистриб’ютору.
  • Власники бізнесу що відправляють невеликі партії продукції щодня.
  • Компанії, які бажають зменшити витрати на транспортування вантажів.

Подібною послугою користується не лише малий та середній бізнес. Відомі в Україні підприємства також нерідко використовують попутну доставку до обласних представництв.
Підприємствам, яким потрібно постійно перевозити вантажі між Харковом та Києвом, варто вивчити пропозиції компанії «Транс Стар». Досвідчені менеджери оберуть оптимальний тариф, виходячи із потреб клієнта. Для того, щоб доставляти вантажі за маршрутом Харків – Київ максимально максимально швидко, налаштована магістраль, що дозволяє суттєво економити час замовників у найбільших містах України.