Зворотній звязок

Співпраця з Укрпоштою – надійність перевіреного партнера!

Альтернативное название

 

Чим компанія вантажоперевезень Транс Стар відрізняється від конкурентів?

Насамперед — це надійна репутація та точність дотримання договорів на транспортування. Працюючи з доставкою вантажів по всіх обласних центрах України, фахівці компанії передбачили та ретельно пропрацювали усі найбільш безпечні та швидкі маршрути. За рахунок такого підходу до логістики перевезення здійснюються в мінімальні терміни, дозволяють подати транспорт для завантаження в точно вказаний термін і мінімізувати ризики в дорозі.

Пряма співпраця з Укрпоштою передбачає транспортування великої кількості вантажів по всій країні. Вся логістика орієнтована не тільки на невеликі вантажівки, а й на 20-ти тонні фури, на яких здійснюється транспортування партій посилок між областями.

Особливості співробітництва з Укрпошта

Серед головних критеріїв співпраці, на підставі яких Транс Стар працює не лише з Укрпоштою, а й з будь-яким іншим клієнтом, можна виділити кілька найбільш значущих умов:
• точність виконання всіх термінів, зазначених у договорі на транспортування, включаючи подачу транспорту, доставку та час у дорозі;
• підбір транспорту з урахуванням особливостей вантажу (вимог до його зберігання, упаковки, перевезення та інших умов);
• підбір транспорту з урахуванням тоннажності та габаритів вантажу;
• вибір оптимального маршруту для оперативного перевезення;
• відповідність документообігу державним стандартам;
• вибір зручної оплати;
• можливість транспортування та оформлення заявки у будь-який зручний час.

Співпраця з Укрпоштою — це лише один із напрямків діяльності Транс Стар, що підтверджує надійність та відповідність усім стандартам якості послуг. Крім того, компанія займається також транспортуванням товарів, продукції, речей та інших вантажів юридичних фірм та приватних клієнтів на таких же умовах та з аналогічними критеріями роботи.

Безпечні перевезення

Замовлення перевезення вантажів будь-якого розміру та обсягу в Транс Стар дозволить не тільки зменшить витрати та час доставки за рахунок продуманої логістики та адекватних цін, але й забезпечить безпеку у дорозі. Для кожного замовлення підбирається відповідний транспорт, що дозволяє виключити можливість пошкодження або псування вантажу в дорозі. При цьому враховуються особливості навантаження, кріплення, розташування товарів та інші вимоги, що забезпечують максимальну безпеку.

Вибираючи Транс Стар, ви отримуєте надійного та перевіреного партнера, який тісно співпрацює з Укрпоштою та іншими великими компаніями. Крім того, оформляючи замовлення на транспортування в будь-яке місто або область з надійним перевізником, ви отримуєте такі переваги, як економічність, мінімальний термін доставки та безпека в дорозі. Все це забезпечується за рахунок великого автопарку, професійних водіїв та перевірених маршрутів.