Зворотній звязок

Вантажоперевезення Херсон – Львів

Альтернативное название

Між цими містами активно ведеться товарообіг, а локальні підприємства і компанії співпрацюють один з одним і ведуть спільні проекти. Природно, що такий бізнес без вантажоперевезення Херсон – Львів неможливий. Перше місто – найбільший аграрний центр України. Всі люблять херсонські кавуни, полуницю, дині та інші смачні овочі та фрукти. Щоб вони залишалися після збору свіжими і успішно долали шлях до Львова (понад 860 кілометрів, між іншим), ми рекомендуємо замовляти спеціальні вантажоперевезення рефрижератором.

Налагодити доставку продуктів в культурну столицю Західної України вигідно ще й через близькість до Європи. У Львові функціонують склади і термінали, інфраструктура яких дозволяє підприємцям зберігати товар і здійснювати вантажоперевезення овочів і фруктів в європейські країни, відкриваючи тим самим нові ринки збуту.

Вантажоперевезення Херсон - Львів від сучасної транспортної компанії України

З іншого боку, львівським бізнесменам цікаво організувати поставки в Херсон, адже він розташовується біля моря і на території цього міста є порт. Звичайно, він поступається за масштабністю Одеському, однак великі кораблі в нього заходять. Це означає, що вантажоперевезення 20 тонн дозволять бізнесменам вести торгівлю з країнами, що мають вихід до Чорного моря. Втрачати такі перспективи не можна і компанія “Транс Стар” готова сприяти вашим успішним досягненням. Ми допоможемо вам оперативно доставити попутний вантаж по Україні.

Вантажоперевезення Херсон – Львів від сучасної транспортної компанії України

Робити замовлення на поставку товарів у нас раціонально, тому що ми враховуємо всі деталі заходу:

  • Вага і обсяг транспортованого майна (визначаємо формат вантажоперевезення – 5 тонн, 10 тонн або більше).
  • Обмеження і нормативні вимоги з перевезення (для негабариту та небезпечної продукції).
  • Маршрут (складаємо зручний і безпечний шлях для вантажоперевезення 10 тонн, а також 5, 15 і 20 тонн).
  • Характеристики товарів (підбираємо оптимальний варіант машини: зерновоз, трал, рефрижератор і т.д.).

Відзначимо, що в рамках вантажоперевезення Херсон – Львів користується високим попитом попутне перевезення збірних вантажів. Даний маршрут досить довгий, і машина може без проблем заїхати в такі міста, як Миколаїв, Кропивницький, Умань, Гайсин, Новоархангельськ, Немирів, Вінниця, Летичів, Хмельницький, Тернопіль, Золочів та інші.

Шлях вантажоперевезення Херсон – Львів пролягає по дорогах національного значення М14, Н14, Н02 і міжнародного Е50. За даними відрізкам якість полотна, як правило, гарна, тому проблем з постачанням і затримок не виникає.

Відвідайте наш сайт вантажоперевезень по Україні і залиште заявку на перевезення фруктів і овочів з Херсона до Львова.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів