Зворотній звязок

Вантажоперевезення Херсон – Київ

Альтернативное название

Одним з найпопулярніших напрямків вантажоперевезення Херсон – Київ є попутне перевезення збірних вантажів. Ця послуга вигідна і затребувана, тому що дозволяє замовнику заощадити при поставці товару, а транспортній компанії – раціонально використовувати вільне місце в кузові автомобіля. Якщо вам необхідно доставити невелику партію вантажу, а переплачувати за оренду цілого автомобіля ви не хочете, транспортна компанія з України “Транс Стар” пропонує вам розглянути можливість довантажити автомобіль.

Маршрут вантажоперевезення Київ – Херсон становить близько 550 кілометрів. В даному напрямку замовлений вами транспортний засіб відвідає такі великі міста як Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса та Вознесенськ, Умань, Кропивницький, Сміла, Біла Церква та Обухів. Крім цього на шляху зустрічається маса дрібних населених пунктів.

Вантажоперевезення Херсон - Київ: оперативна доставка продукції Транс Стар

Якщо замовити універсальні вантажоперевезення 10 тонн, можна з комфортом і вигодою для гаманця доставити з Херсона 2 тонни фруктів в Умань, 4 тонни – в Білу Церкву і 4 тонни – до Києва. Організувати збірну поставку можна і на зворотному шляху. Вантажоперевезення з Києва до Херсона замовляються для доставки меблів, одягу, електроніки, косметики, взуття, товарів для дому. Також в цьому напрямку возять верстати, агрегати, комбайни та сільськогосподарську техніку.

Вантажоперевезення Херсон – Київ: оперативна доставка продукції

Налагодити товарообіг зі столицею прагне кожен підприємець. У Києві багато ринків, супермаркетів, продуктових магазинів, а також закладів громадського харчування. Оскільки Херсон – аграрний регіон, возити овочі та фрукти в великі мегаполіси, такі як столиця України, вельми прибуткова справа. Тому влітку (липень-серпень) в даному напрямку користуються попитом рефрижераторні вантажоперевезення 20 тонн.

З Києва возити продукцію в Херсон також вигідно, оскільки в цьому місті є невеликий морський порт. Завдяки цьому можна налагодити торгівлю з іншими країнами, що мають вихід до Чорного моря. Варто відзначити, що в напрямку з Херсона до Києва активне вантажоперевезення овочів і фруктів здійснюється з певною сезонністю, з кінця квітня до початку жовтня. У зворотному напрямку поставки здійснюються протягом усього року.

Залежно від типу продукції, що перевозиться ми пропонуємо різні машини для вантажоперевезення 5 тонн і більше, в тому числі спеціального призначення:

  • Трали – використовуються для перевезення негабаритних, важких виробів, наприклад, гусеничних тягачів, промислового обладнання, малих архітектурних споруд, об’ємної тари і т.д.
  • Ізотерми – вантажоперевезення рефрижератором використовуються у випадках, коли потрібно доставити продукцію, що вимагає дотримання певного температурного режиму. Замовляються такі машини для квітів, лікеро-горілчаних виробів, квасу, пива, замороженої риби, напівфабрикатів та іншої швидкопсувної продукції. Перевезення фруктів і овочів з Херсона до Києва влітку здійснюється за допомогою машин даного типу.
  • Зерновози – автомобілі з бортовим або самосвальним вивантаженням. Бувають з герметичним кузовом, що захищає товар від впливу атмосферних опадів.

Скористайтеся нашим сайтом вантажоперевезень по Україні щоб вибрати підходящий транспортний засіб. “Транс Стар” якісно виконає замовлення як на попутний вантаж по Україні, так і регулярні / нерегулярні доставки продукції по маршруту Київ – Херсон.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів