Зворотній звязок

Вантажоперевезення Херсон – Дніпро

Альтернативное название

Висока популярність вантажоперевезення Херсон – Дніпро обумовлена ​​тим, що дані регіони є сусідніми. Отже, між ними здійснюється активний товарообіг. Дніпро – найбільший промисловий центр, на території якого зосереджено багато підприємств машинобудування і чорної металургії, а також фабрик, що виготовляють лакофарбові матеріали, мінеральні добрива та інші товари, що користуються попитом в сільськогосподарській сфері.

Для аграрного Херсона дана продукція актуальна, тому вантажоперевезення 5 тонн і більше наша транспортна компанія (Україна) здійснює регулярно.

Що возимо з Дніпра найчастіше:

 • металопрокат,
 • сталеві труби,
 • фарби та лаки,
 • добрива,
 • різну апаратуру і агрегати,
 • комплектуючі деталі до сільгосптехніки.

В цьому напрямку часто замовляється послуга “попутний вантаж по Україні”. Це зручно, адже партію фарби можна доповнити лаком, до сталевих труб додати металоконструкції, деталі для тракторів і комбайнів зібрати в одній машині і привезти їх замовникам в сусідніх пунктах, розташованих по маршруту з Дніпра в Херсон.

Вантажоперевезення Херсон - Дніпро замовити недорого в Транс Стар

З фермерського Херсона здійснюються поставки ягід, овочів, фруктів і інших продуктів харчування. Влітку для цього замовляються вантажоперевезення 20 тонн. Дніпро – великий мегаполіс з населенням більше 1 мільйона чоловік. Тому успішний продаж сільськогосподарської продукції в цьому місті гарантований.

Для збереження товарного вигляду і цілісності врожаю рекомендуємо вибирати вантажоперевезення рефрижератором – спеціальною машиною з суцільнометалевим кузовом, оснащеним точною терморегулюючою апаратурою і датчиками тепла. Завдяки цьому перевезення фруктів і овочів буде якісним і безпечним, а продукція приїде до замовника свіжою та гарною.

Вантажоперевезення Херсон – Дніпро: швидко і якісно від “Транс Стар”

Якщо вас зацікавила якісне попутне перевезення збірних вантажів або індивідуальне замовлення транспортного засобу – звертайтеся до нас. Наш сайт вантажоперевезень по Україні допоможе вам вибрати автомобіль, що максимально підходить під характеристики поставки (негабаритний, швидкопсувний або небезпечний вантаж, довгомір і т.д.). Також ми враховуємо індивідуальні побажання клієнта, наприклад, подачу машини з гідравлічним ліфтом, послуги вантажників і т.д.

Ціна вантажоперевезення Дніпро – Херсон формується виходячи з:

 • карти і протяжності маршруту;
 • швидкості поставки;
 • обсягу і маси вантажу;
 • специфіки перевезеного товару;
 • додаткових опцій на замовлення клієнта.

Логічно, що вантажоперевезення 10 тонн із заїздом в кілька міст обійдеться дорожче, ніж поставка товару машиною 15 т., але за прямим маршрутом з Херсона в Дніпро.

Варто відзначити, що протяжність даного шляху становить близько 400 кілометрів. Обираючи послугу збірної доставки, можна організувати вантажоперевезення овочів / фруктів з заїздом в такі міста, як Кривий Ріг, Нікополь, Нова Каховка, Запоріжжя, Апостолове та інші, дрібніші.

Замовляючи вантажоперевезення Херсон – Дніпро в “Транс Стар” ви гарантовано отримаєте сервіс високої якості і відповідальне виконання роботи з нашого боку.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів