Зворотній звязок

Вантажоперевезення Дніпро – Павлоград

Альтернативное название

Одним з популярних напрямків, за яким активно працює компанія “Транс Стар”, є Дніпро – Павлоград. Вантажоперевезення по цьому маршруту здійснюються нами як на замовлення великих підприємств, так і приватних осіб. У першому випадку ми, як правило, возимо промислові агрегати, обладнання, будматеріали, продукти харчування, меблі та сільськогосподарські товари у великих обсягах. Приватним особам вантажоперевезення Павлоград – Дніпро потрібні переважно для квартирних переїздів або попутного перевезення збірних вантажів.

Вантажоперевезення Дніпро - Павлоград з вигодою і комфортом

Другий варіант користується попитом ще й тому, що пересуваючись між двома великими містами, автомобіль може відвідати дрібні населені пункти, такі як Підгірне, Слобожанське, Меліоративне, Новоселівка, Межиріч та інші.

Вантажоперевезення Дніпро – Павлоград з вигодою і комфортом

Поставка продукції здійснюється нами по трасі Е50 – європейській дорозі міжнародного значення. Висока якість її полотна дозволяє здійснювати швидкі вантажоперевезення 20 тонн. Це найбільш великий формат доставки автотранспортом. Для таких замовлень застосовують рефрижератори, трали та суцільнометалеві напівпричепи.

Розміри кузова у них такі:

  • Довжина – 12 або 13,6 метрів.
  • Ширина – 2,45 м.
  • Висота – 2,5-3 метра.

Такі машини рекомендуються для вантажоперевезення з Дніпра в Павлоград негабаритного обладнання, небезпечних вантажів, металоконструкцій, продовольчих, будівельних і промислових товарів, сільськогосподарської техніки, верстатів і агрегатів.

Вантажоперевезення 10 тонн здійснюються автомобілями МАН і Мерседес з суцільнометалевим кузовом або тентом. Нерідко такі машини оснащуються гідравлічним бортом, що помітно прискорює процедуру завантаження. Обсяг кузова цих транспортних засобів варіюється в діапазоні від 36 до 50 м3. 10-тонники представляють собою золоту середину і користуються серед наших клієнтів високим попитом, особливо коли потрібно відправити попутний вантаж по Україні.

Вантажоперевезення Павлоград – Дніпро: переїжджаємо в мегаполіс

У великому обласному центрі завжди більше можливостей як для бізнесу, так і особистого життя, кар’єрного зростання, спортивних успіхів і інших досягнень. З іншого боку, є люди, які втомилися від суєти і бажають оселитися в затишному і спокійному містечку з чистим повітрям і красивою природою.

Для квартирних переїздів у нас замовляють вантажоперевезення 5 тонн. У таких випадках ми використовуємо компактні автомобілі Газель, ТАТА, FAW, MAN, Mercedes вантажопідйомністю від 3 до 5 т. Їх обсягу кузова цілком вистачає, щоб здійснювати якісні вантажоперевезення Дніпро – Павлоград і в зворотному напрямку. За нашими спостереженнями, для офісних і квартирних переїздів потужності і технічних властивостей 5-тонників більш ніж достатньо.

Використовуйте наш сайт вантажоперевезень України, щоб вибрати транспортний засіб і оформити замовлення на перевезення майна. Ми працюємо відповідально і продуктивно. “Транс Стар” – сучасна та ефективна транспортна компанія в Україні.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів