Зворотній звязок

Вантажоперевезення Дніпро – Одеса

Альтернативное название

Одним з найбільш популярних маршрутів перевезення вантажів в Україні є напрямок в Одесу, оскільки це місто на даний момент є найбільшим торговим портом в Україні. Особливо затребувана транспортування продукції з великих промислових мегаполісів. Високий попит на вантажоперевезення Дніпро – Одеса обумовлений як раз таки вищезгаданими факторами.

Цікаво даний напрямок, в першу чергу, великим концернам, оптовим постачальникам і компаніям, які ведуть міжнародну торгівлю. Перевозити таким чином можна будь-які легальні товари, проте з урахуванням специфіки Дніпра найчастіше даною послугою користуються металургійні підприємства і машинобудівні заводи, оскільки це місто є лідируючим індустріальним і виробничим центром України.

ДЕ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ДНІПРО – ОДЕСА

Дані послуги надає компанія «Транс Стар» на вигідних і комфортних для користувачів умовах, тому наші тарифні плани неодмінно порадують вас. Ще однією нашою перевагою є простота розрахунку транспортування, тому що у нас на сайті є калькулятор доставки, який демонструє вартість вантажоперевезення Дніпро – Одеса. Вам достатньо заповнити зручну форму і відправити нам, після чого логісти пропрацюють замовлення і відправлять на електронну пошту результат або зв’яжуться з вами по телефону.

Чим приваблива співпраця з «Транс Стар»:

  • Підбір автомобіля для вирішення конкретних завдань з вантажоперевезень від «Газелей» до вантажних далекобійних фур з вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тонн. При цьому в машинах встановлені всі необхідні ремені і фіксатори для міцного кріплення продукції і безпечної доставки з Дніпра в Одесу, деякі з них оснащені гідравлічними бортами для полегшення завантаження.
  • Кваліфікований персонал, який створить найбільш оптимальний маршрут поїздки, проконтролює процес заповнення автомобіля і супроводить вантажоперевезення документально.
  • Індивідуальне складання карти маршруту з урахуванням побажань замовника, наприклад, терміновості доставки вантажу в пункт призначення.

Зупинивши свій вибір на компанії «Транс Стар» ви гарантовано зробите вантажоперевезення Дніпро – Одеса оптимальної за часом і менш витратною за ціною.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів