Зворотній звязок

Вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Кривий Ріг – другий за величиною населений пункт в Дніпропетровській області. У ньому, як і в Дніпрі, живе багато людей, функціонують навчальні заклади, великі установи, приватні фірми і організації, які займаються торгівлею, надають послуги обміну, ремонту, будівництва. Оскільки будь-який бізнес пов’язаний з переїздами, вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг користуються високим попитом.

Послуги з доставки майна надає “Транс Стар” – сучасна і відповідальна транспортна компанія України. Ми успішно виконаємо як попутне перевезення збірних вантажів, так і персональні замовлення клієнтів. Завдяки індивідуальному підходу і раціональному складанню маршрутів ми забезпечуємо ефективні, швидкі і надійні поставки товарів.

Перевезення вантажів з Дніпра в Кривий Ріг і назад за найдоступнішою ціною

Вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг: що і як перевозимо

Наші фахівці швидко і якісно організують доставку:

 • майна при переїзді в новий офіс, квартиру, на дачу;
 • предметів інтер’єру і меблевих гарнітурів;
 • електроніки і побутової техніки;
 • товара в магазини і на ринки;
 • складської тарної продукції;
 • приватних і збірних вантажів;
 • небезпечних речовин;
 • будматеріалів.

Звичайно, спектр можливих виробів для вантажоперевезення Кривий ріг – Дніпро не обмежується даними списком. Якщо у вас специфічна відправка, зателефонуйте нашому менеджеру і уточніть умови надання послуги в індивідуальному порядку. Ми підберемо для вас оптимальний транспортний засіб і забезпечимо ефективну логістику.

Які машини використовуємо для вантажоперевезення 5 тонн:

 • гідроборт (до 750 кг, Mercedes і ін.);
 • меблевий фургон (Ford і т.д.);
 • фургон-тент (Mercedes і аналогічні);
 • з суцільнометалевим кузовом (Iveco і т.п.);

Обсяг кузова в таких машинах для вантажоперевезення з Дніпра в Кривий Ріг варіюється в межах від 30 до 45 м3. Габаритні розміри можуть бути наступні: довжина кузова – 5-7,2 метрів, ширина – 2-2,46 м., Висота – 2,1-2,65 метрів.

Також відзначимо, що наші менеджери без проблем підберуть для вас машину при замовленні вантажоперевезення 10 тонн і більше. У спектр пропонованих нами 10-тонників додатково включені рефрижератори, що дозволяє здійснювати поставки заморожених виробів, квітів, овочів, фруктів і товарів, що вимагають певного температурного режиму.

Ще такі машини нерідко використовуються у випадках, коли потрібно доставити попутний вантаж по Україні. Однак, в залежності від обсягів поставки ми підберемо для вас будь-який автомобіль, на 5, 15 або 20 тонн.

Вантажоперевезення Кривий Ріг – Дніпро

В даному напрямку маршрут замовленого автомобіля пролягає через ряд населених пунктів, зокрема, Софіївку, Широке, Вишневе, Миколаївку, Любимівку, Первозванівку та інші. Тому вантажоперевезення 20 тонн і в менших форматах можуть представляти інтерес для замовників при компонуванні збірних поставок.

Оформити заявку на доставку майна вам допоможе наш інформативний і зручний сайт вантажоперевезень по Україні. Для розрахунку вартості послуги скористайтеся калькулятором.

Замовляйте вантажоперевезення Дніпро – Кривий Ріг у професіоналів!

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості