Зворотній звязок

Вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ

Альтернативное название

Кам’янське (раніше Дніпродзержинськ) – одне з ключових міст Дніпровської області. Між ним і обласним центром здійснюється активний товарообіг. Тому вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ користуються високим попитом. Транспортна компанія України “Транс Стар” активно працює за даним маршрутом і вже завоювала репутацію відповідального виконавця.

Що зазвичай перевозять у межах даної послуги:

 • металовироби й труби,
 • продукти харчування,
 • промислова сировина,
 • будматеріали,
 • заморожену продукцію,
 • сільгосптехніку та агрегати,
 • небезпечні вантажі будь-якої категорії ADR,
 • верстати та виробниче обладнання.

Вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ: якісна послуга від “Транс Стар”

Для роботи за цим напрямком використовуються транспортні засоби різної вантажопідйомності: Мерседес Спринтер, Газель, Ман, Даф, Камаз, Тата і ін. Також ми надаємо самоскиди, рефрижератори, трали, лісовози і вантажну техніку. Вибирайте машину через наш сайт вантажоперевезень в Україні. Він інформативний і зручний, має калькулятор розрахунку вартості послуги і чат онлайн-консультанта.

вантажоперевезення Дніпродзержинськ Дніпро ціна

Які вантажоперевезення з Дніпродзержинська в Дніпро і назад користуються попитом? Спектр замовлень у даному напрямку досить широкий, починаючи від квартирного переїзду і аж до транспортування негабаритних вантажів. Також в цьому напрямку здійснюється попутнє перевезення збірних вантажів, яке легко формується логістами “Транс Стар” як для маленької Газелі 3 т., так і для великої 20-тонної фури.

Наші рекомендації щодо обсягу перевезень:

 • Вантажоперевезення 5 тонн – оптимальний варіант для квартирного / офісного переїзду. Забрати і доставити меблі, оргтехніку, комп’ютери, побутові прилади і апаратуру краще за все за допомогою невеликої машини з тентом або суцільнометалевим кузовом.
 • Вантажоперевезення 10 тонн – кращий вибір для дрібного і середнього бізнесу. Така машина швидко привезе будматеріали, сировину, верстати, продукти харчування і сільськогосподарські товари. Також 10-тонник підійде для попутнього вантажоперевезення Дніпро – Дніпродзержинськ. Ще він часто використовується для поставки небезпечних вантажів.
 • Вантажоперевезення 20 тонн – цей формат доставки замовляють великі компанії і промислові концерни. Використовується він з метою перевезення перерахованих вище товарів, а також металоконструкцій, негабаритного обладнання, труб, турбін та інших об’ємних, масивних виробів.

Вантажоперевезення Дніпродзержинськ – Дніпро на вигідних умовах

Компанія “Транс Стар” обробляє заявки з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми націлені на довгострокове партнерство, тому постійним замовникам пропонуємо комфортну програму лояльності. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісне вантажоперевезення з Дніпра до Дніпродзержинська з гарантією безпеки товару, а також без проблем відправите попутній вантаж по Україні в будь-яке інше місто.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів