Зворотній звязок

Вантажоперевезення Вінниця – Київ

Альтернативное название
вага 5 т
от 4000 грн
вага 10 т
от 5500 грн
вага 20 т
от 6700 грн

Столичне напрямок завжди користувалося попитом серед логістичних компаній. Не виняток і вантажоперевезення Вінниця – Київ, які надає «Транс Стар». Оскільки дані регіони є сусідами, товарообіг між ними ведеться досить активно.

За допомогою нашої компанії ви можете здійснити доставку продуктів харчування, негабаритних і сипучих вантажів, різних промислових виробів і агрегатів, речей і предметів домашнього ужитку при переїзді, а також будь-яких інших товарів.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ – ВІННИЦЯ ВІД «ТРАНС СТАР»

Вигода співпраці з підприємствами зі столиці цілком зрозуміла, адже попит і ціни на продукцію там завжди вище, тому торгувати в цьому місті бажає кожна компанія. Профілюючою галуззю Вінниці є сільське господарство, яке відрізняється високою мінерально-сировинної та науково-технічною базою. Тому в напрямку Вінниця – Київ вантажоперевезення потрібні для транспортування обладнання на ферми і аграрні підприємства. Наприклад, це можуть бути насоси, металорізальний інструментарій, електродвигуни, а також продукти харчування рослинного і тваринного походження.
З іншого боку, з Києва також спостерігається щільний потік вантажівок, тому що в столиці маса оптових баз і величезний асортимент різної продукції, яка потрібна вінницькому сільському господарству, а також жителям міста.

ЩО ПРОПОНУЄ КОМПАНІЯ «ТРАНС СТАР»:

  • Коректний підбір автомобіля. Залежно від ваших потреб це може бути напівпричіп або суцільнометалевий причіп / напівпричіп, рефрижератор, ізотерм, цистерна, довгомір, платформа, зерновоз, самоскид і т.д.
  • Оптимальна прокладка маршруту, складання збірних вантажів та інші операції, спрямовані на підвищення комфортності наших послуг.
  • Високоякісний сервіс, увага до побажань клієнтів, швидка реакція на запити стосовно тарифів і часу доставки, а також інших логістичних складових.
  • Великий спектр доступних до перевезення вантажів як по масі, так і за габаритами.
  • Прозорі тарифи на доставку.
  • Лояльне ставлення, гнучку цінову політику, збереження продукції, професіоналізм і відповідальність з нашого боку.

Компанія «Транс Стар» організовує вам якісні вантажоперевезення Київ – Вінниця хоч одноразово, хоч на постійній основі.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів