Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ – Херсон

Альтернативное название

Доставка попутних вантажів по Україні – одна з послуг нашої компанії, яку ми надаємо на вищому рівні. Фахівці “Транс Стар” підбирають автомобіль, який максимально відповідає характеристикам вантажу. Якщо потрібно доставити будматеріали, ми знайдемо машину з тентованим кузовом. Для вантажоперевезення Київ – Херсон наливної продукції сформуємо автосцепку з двох і більше цистерн. Коли мова йде про постачання овочів і фруктів – запропонуємо клієнту рефрижератор, для квітів – підберемо ізотерм.

Незалежно від того, яка послуга обрана відправником: попутне перевезення збірних вантажів або індивідуальна поставка, для виконання замовлень ми, як правило, підбираємо машини за трьома класами вантажопідйомності – 5, 10 і 20 тонн. Завдяки такому підходу ми раціонально використовуємо вільне місце в кузові автомобіля і зберігаємо фінанси клієнта. В результаті замовник вантажоперевезення Херсон – Київ залишається задоволений і логістична компанія не терпить збитків.

Вантажоперевезення Київ - Херсон недорого: що возимо і в яких машинах

Щоб дізнатися, яка вам потрібна машина, відвідайте сайт транспортної компанії (Україна) “Транс Стар” та заповніть форму для розрахунку вартості послуги. Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер і ви зможете обговорити з ним всі деталі замовлення.

Вантажоперевезення Київ – Херсон: що возимо і в яких машинах

Транспортний засіб ми підбираємо з урахуванням об’єму і маси майна, що доставляється. Розглянемо популярні формати і для яких цілей вони підходять.

  • Вантажоперевезення 5 тонн – найчастіше використовуються для транспортування фруктів і овочів в весняний період. Також вони підходять для поставки великих партій тарного товару, агрегатів, верстатів, складного обладнання за індивідуальним замовленням. Під такі вантажоперевезення з Києва до Херсона ми рекомендуємо використовувати Iveco Eurocargo, DAF LF, Mercedes Atego, MAN TGL, ГАЗель, МАЗ, Isuzu Elf, FAW CA або Камаз 4308. Габарити пропонованих автомобілів: висота кузова від 0,6 (борт) до 2,5 метрів (тент), довжина – 4,5-6 м., Ширина – 2,1-2,5 метрів, об’єм – від 20 до 40 м3 або відкрита платформа.
  • Вантажоперевезення 10 тонн – оптимальний варіант для доставки збірних партій товару. Також цю послугу замовляють, коли потрібно привезти об’ємні або масивні вироби, довгоміри і негабаритні вантажі. В цьому випадку ми використовуємо автомобілі марки МАЗ, DAF, Mercedes, MAN і Renault. Вони надійні, перевірені часом і відмінно підходять для вантажоперевезення Київ – Херсон. Ці машини мають кузов, довжина якого варіюється в межах від 7 до 8,5 метрів, висота становить 2,48-2,8 м., або відкрита бортова платформа (0,6 м.), ширина не перевищує 2,8 метра, об’єм – від 44 до 56 м3.
  • Вантажоперевезення 20 тонн – тут ми задіюємо потужні транспортні засоби, використання яких раціонально для нерегулярних і регулярних поставок продукції великими партіями, а також доставки великогабаритного обладнання і промислових вантажів. Для цього успішно застосовуються автозчеплення. Перелік затребуваних 20-тонників включає Mitsubishi, DAF, Mercedes, Volvo, MAN, Scania та інші машини. Варто зазначити що в рамках даної послуги можна замовити транспорт вантажопідйомністю 15 і 18 т. Довжина кузова цих автомобілів досягає 16 м. (зчіпка 8 + 8), висота – 3 метри, ширина – 2,5 м., об’єм – 120 м3.

Вантажоперевезення Херсон – Київ

Замовити доставку майна з гарантією прибуття машини точно в термін ви можете у нас. Сайт вантажоперевезень по Україні компанії “Транс Стар” містить всю необхідну інформацію і форму зворотного зв’язку, що дозволяє клієнтам подавати заявку швидко і комфортно.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів