Зворотній звязок

Доставка авто з Європи на лафеті

Альтернативное название

Часто люди стикаються з необхідністю перевезти машину, яка з об’єктивних причин не може їхати своїм ходом. Якщо ж необхідно перемістити авто в Україну здалеку, наприклад з Європи, завдання ускладнюється. У подібних ситуаціях можна скористатися послугами лафета.

Перевезення автомобіля лафетом з Trans-Star

Щоб перемістити автомобіль з місця на місце (не своїм ходом), потрібно вдатися до допомоги додаткової техніки або обладнання. Доставкою авто на лафеті називається транспортування машини за допомогою спеціального причепа. Саме на нього з повним завантаженням встановлюють автомобіль.

Для транспортування автомобіля згідно всіх правил і норм ми використовуємо лафети з сучасним оснащенням. Це дозволяє переміщати машини навіть на далекі відстані.

Закріплення машин

Все лафети в нашій логістичної фірмі оснащені спеціальним обладнанням для надійної фіксації машин.

 • Домкрати,
 • Спеціалізовані трапи,
 • Автовозние ремені,
 • Лебідки.

Все це дозволяє встановити автомобіль таким чином, щоб він не змінював своє положення в лафеті в процесі транспортування.

Безпека транспорту в лафеті

Якщо клієнтові потрібно перемістити автомобіль на далекі відстані, з Trans-Star він може бути впевнений в тому, що процедура буде максимально швидкої і безпечної. Завдяки фаркоп (яким оснащені лафети нашої фірми) машини просто занурити на платформу лафета.

Надійна технологія закріплення транспорту дозволяє гарантувати безпечне перевезення авто на лафеті з Німеччини або Європи.

 1. Якщо потрібно транспортувати вантаж на далекі відстані, легкові автомобілі фіксують в лафеті за допомогою додаткових ременів.
 2. Для габаритних машин подібна фіксація несе обов’язковий характер незалежно від відстані.

Сучасний лафет для авто від Trans-Star допомагає економити час, адже перевезення відбувається досить швидко і гроші.

Саме перевезення лафетом буде ідеальним варіантом, якщо людині необхідно перевезти машину, яка на ходу. Сучасні транспортні засоби дозволяють перевозити авто по Україні та Європі.

Які гарантії Trans-Star надає клієнтам?

 1. Абсолютна безпека машини в процесі транспортування.
 2. Відповідний по всіх параметрах лафет.
 3. Складання індивідуального маршруту, який буде найбільш оптимальним в кожній конкретній ситуації.
 4. Навантаження й розвантаження автомобіля кваліфікованими фахівцями в процесі перевезення.
 5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це дозволяє нам надавати послуги транспортування максимально якісно.

Замовлення лафета в Trans-Star

В нашій логістичної компанії можна замовити транспортування машини лафетом по всій території України і Європі. Кваліфіковані водії з великим стажем гарантують максимальну безпеку і оперативність транспортування.

Незалежно від того, на яку відстань потрібно перевезти колісний транспорт, Trans-Star відноситься до дорогого вантажу дбайливо і відповідально. Кожен клієнт може розраховувати на те, що його вантаж буде доставлений в пункт призначення в первісному вигляді.

Ми обов’язково враховуємо особливості кожного автомобіля, який потрібно перевезти лафетом. Це дозволяє грамотно підібрати лафет і надійно закріпити машину на платформі.

Вартість перевезення залежить від відстані, маршруту і габаритів автомобіля. Щоб дізнатися остаточну ціну вантажного перевезення лафетом, зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотного зв’язку на нашому сайті. Trans-Star – надійний та перевірений часом перевізник.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Заказ расчета стоимости