Зворотній звязок

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ З УКРАЇНИ В РОСІЮ: ЩО СЛІД ВРАХУВАТИ

Альтернативное название

Для якісної наладки товарообігу і розширення ринку збуту підприємцям потрібна ефективна логістика. Багато транспортних компаній з перевезення вантажів надають подібні послуги. Однак не завжди вони якісні, і часто причина криється в низькій кваліфікації менеджерів. Звернувшись до компанії Транс Стар, ви гарантовано залишитеся задоволені, тому що ми ретельно підбираємо персонал і піклуємося про свою репутацію.

вантажоперевозення з України до Росії
Здавалося б, підібрати оптимальний транспортний засіб і правильно скласти маршрут – нескладно, проте даний процес включає деякі нюанси. Якщо клієнт замовляє, наприклад, міжнародні вантажоперевезення до 20 тонн, менеджер-логіст зобов’язаний не тільки оптимізувати маршрут з акцентом на економію часу та коштів клієнта, а й знати митне законодавство.

Воно часто доповнюється новими правилами і коригується, тому спеціалісту потрібно постійно бути в курсі останніх змін. Це допоможе правильно оформляти документи на стандартний або попутний вантаж, що в результаті підвищить лояльність клієнтів і рейтинг компанії в цілому.

Якісна доставка з України в Росію від «Транс Стар»

В даному напрямку перевозяться різні товари: побутова техніка, електроніка, взуття та одяг, продукти харчування, будматеріали, косметика та багато іншого.
Оскільки доставка вантажів в Росію включає перетин державного кордону , слід врахувати вимоги митного законодавства, як українського, так і російського. Швидко пройти контроль допоможе коректне оформлення документів на багаж.

Успіх вантажоперевезення Україна – Росія залежить від наявності:

 • Контракту, що підтверджує зовнішньоекономічний характер діяльності підприємства.
 • Митно-вантажної декларації (заповнюється за зразком країни-відправника).
 • Паспорта-угоди на конкретний багаж.
 • Чеків або іншого підтвердження факту покупки вантажу.
 • Страховки.
 • Сертифікату якості.
 • Технічної документації.
 • Транспортних накладних та товаросупровідних паперів.

Перевезення вантажів по Україні з подальшим відправленням в Росію нерідко супроводжується тривалим простоєм на кордоні. Частіше за все це трапляється тому, що підприємці довірилися логістам, які підготували документи некоректно або не в повній мірі. Тому ми не тільки допомогаємо зібрати необхідні папери, але й оптимально складаємо маршрути. Завдяки такому підходу мінімізується час, витрачений машиною на кордоні. Також звертайтеся до нас, якщо вас цікавить доставка вантажів в СНД, адже ми працюємо не тільки з Росією, але і з Білоруссю, Казахстаном, Вірменією, Молдовою та іншими членами СНД.

Переваги «Транс Стар»:

 • Прийнятна вартість перевезення багажу (в тому числі нестандартних розмірів) по СНД.
 • Оптимізація маршрутів, точне складання при формуванні попутних вантажів.
 • Підбір сучасного, функціонального і швидкісного автотранспорту.
 • Великий спектр супутніх послуг (експрес-доставка, консультація, допомога по документам і т.д.).

Наш сайт вантажоперевезень з докладною формою замовлення розрахунку вартості і зручною навігацією завжди до ваших послуг! Надішліть заявку на прорахунок або зв’яжіться з нами по телефону, щоб задати ваші питання.